Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako a kde nájsť ľudskú bytosť, ktorá by ma mala úprimne rada?

1981mj

Delete 2-Aj ja prežívam niečo také,ako ty.Ani mne sa nedarí nájsť si spriaznenú dušu.Aj mna opustili priatelia,pritom som im vždy pomohla,a pýtam sa kde sú teraz oni,ked sa im darí tak tu už nie su.Ale.Boli to vlastne priatelia?
Ked myslím na smrť,tak sa bojím,že by mi to nevyšlo a ja by som sa zobudila...
Nedarí sa mi nájsť si ani len zamestnanie,preto som sa rozhodla spraviť si 2 maturitu.tam ma 1profesorka väčšinou ponižovala,sama vytvárala zbytočné konflikty,dokonca mi povedala-Môžete byť rada,že ste tu,(a dodala)keby som chcela už by ste tu nebola.(hovorila to s odporom a nenávisťou).A ja sa pýtam-všetci žiaci na tej škole si zaslúžia tam byť,len ja nie?z akého dôvodu?lebo ja som nejak iná,ako ostatný?nakoniec sa ukázalo ako je voči mne zaujatá.Hodnotenie-od88%do75%-chválitebný.Mala som 75,9%,namiesto 2 mi dala 3,ešte to aj tak povedala-je to dvojka,ale ja Vám dávam trojku.A len sa škodoradostne pozerala,ako na to reagujem...(ostane predmety 1 a 2.)
Toto je len jedno z mnoha nespravodlivosti,ktorými musím prejsť,lebo
Vždy sa nájdu ľudia,ktorý Vás zneistia,ľudia ktorí Vás ponížia,ľudia ktorí Vám budú brániť napredovať...TAK KTO JE VLASTNE TEN ZLÝ?
Vyhladala som aj pomoc psychiatričky,ale došla som na to že ona mi nedá spriaznenú dušu, priatelov ani zamestnanie...Teraz si hladám psychologičku...
Prepáčte všetci,že toľko píšem,ale ľudia so zranenímy dušami budú radi,aspoň ja som rada,že nie som sama s podobnými pocitmi.
Delete 2 mne občas pomôžu tieto vety a tato skladba:
Ponížení a bezmoc-
„O nečem, co tak často cítí tolik lidí-a o pocitu, že existuje spouta lidí kterí vám sice fakticky v ničem nebrání,ale zato ve vás vyvolávají nejistotu, takže si zábrany vytváríte sami.“
Človeku, ktorý chce spáchať samovraždu, chýba láska. Nič ho na Zemi už nedrží, nemá dôvod tu zostať - chýba mu totiž v živote to jedine cenné - LÁSKA. Avšak, keď sa tak deje, je to ale aj jeho vlastná chyba, čo samovrah väčšinou nie je schopný vidieť. Myslí si, že na vine sú tí druhí, od ktorých sa mu lásky nedostáva. Samozrejme, pre ich nevšímavosť a sebeckosť je to tak, no samovrah by mal vedieť, že iba v dávaní sa môže prijímať. Až keď sami lásku dávame, potom ju dostávame. Mnohokrát sa tiež stáva, že človek vyžaduje lásku iba od konkrétnej osoby, ktorá vôbec nemusí jeho vzťah opätovať a pre tieto "klapky na očiach" jednostranného nasmerovania samovrah prehliada lásku iných. Častokrát by dokonca zistil, že osoba, na ktorú sa upol, je úplne iná, ako si myslel, a celé to trápenie bolo založené iba na jeho predstavách.
www.youtube.com

asdfgh4256

zdar delete tiež som tu mal nedávno tému,už nejaku dobu si všímam čo si zač musim priznat že niekde sa v tebe vidím zatial sice nemam tolko rokov čo ty ale stejnak mám pár otázok ktore by som sa rád spýtal samozrejme ak chceš, inak hlavu hore čo dokažeš že sa zabiješ ja som sice tiež sam no viem že smrt je asi to najhoršie čo človek môže spravit proste to skonči.. ked si sám zameraj sa na ine veci pišeš tu že nemaš volny čas to čo maš za robotu? ja napríklad mam par koničkov + svoj svet jedine čo mi teda chýba je asi to čo hladáš aj ty no na svete su aj ine veci skus teda ak maš volny čas si nájst nejake hobby.. napriklad kreslit alebo stavat puzzle čo ja viem :) hocičo hlavne že pri tom zamesnáš mysel a bude ty kus lepšie dam tu e-mail napíš mi prosím ak teda chceš

Delete 2

Tieto posledné dni mi veľmi niečo ublížilo a ja už ďalej nevládzem. Každý mi vždy radí ako mám žiť a čo robím zle ale ja už to nechcem počúvať a veľmi ma to bolí. Dúfal som, že niekde nájdem bytosť, ktorá ma bude mať rada takého, aký som ale márne. Musím začať od seba, musím začať žiť, musím sa prestať obviňovať...je niečo čo nemusím? prečo všetci ľudia vidia len to, čo by som mal a neberú ma takého, aký som? Aspoň jediný človiečik... Nemám normálny život kvôli času a kvôli prežitiu sa nepohnem na krok z domu :( Mrzí ma to ale jednoducho nemám čas chodiť medzi ľudí a v mojej práci žiadnych nestretávam :( Mal som len virtuálny svet a nádej ale tá je už preč. Ukončil som celé moje účinkovanie na soc. sieťach či zoznamkách, zmazal profily a prakticky som vymazal celý môj život. Už mi ostáva len ukončiť ten svoj... Dúfam, že to nebude tentokrát dlho trvať a nájdem na to odvahu.
Aj tak vám ďakujem. Nemám už viac dôvod žiť.

Moireal

Delete, neuveritelne ako mi velmi pripominas mna samotnu. Presne toto riesim posledne roky. A tiez sa nemam ktovieako rada. Som skratka na seba velmi prisna, ale aj vsade na mne boli, ci uz v skole alebo doma. Za dobre nechvalili, iba kritizovali za zle. Takto to potom dopada. Ale! Proste, pride cas, ked sa uz nebudes moct stazovat na druhych ludi. Uznavam, ze ja to mam predsa mozno trosku lepsie, lebo mam priatela ale i tak ta velmi dobre chapem.
Ale ako vidis, je vela ludi, co ta tu maju radi, skus to v dobrovolnickej praci a nedri tolko. Aj tvoja mama ta ma urcite rada a vie ze mas pravo byt stastny. Iba ak by bola od teba existencne zavisla, to uz je tazsie. Ale vzdy sa da nieco urobit. Aj ked to teraz tak nevidis.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako a kde nájsť ľudskú bytosť, ktorá by ma mala úprimne rada? - Fórum - ZDRAVIE.sk