Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia a akne

Príspevok v téme: Antikoncepcia a akne
kaJt

Ahojte...už dlhši čas mam problémy s akne hlavne v oblasti tvare. Navštivila som aj kožneho lekara a mesiac s prestavkami som brala antibiotika ktore však nezabrali. Na tvari sa mi vytvorili zapalne fialovomodré podkožne hrčky, na dotyk bolestive.. Lekar mi odporučil antikoncepciu tak prosim, poradte mi ak mate nejake skusenosti ..pomohlo vam to?

Pripadne ak viete o nejakych pripravkoch ktore pomahaju na akne .. ako dosiahnem krasnu čistu pleť?

Za rady ďakujem

Katuska83

Aj ja som radsej na NEhormonalnej - prirodzenej antikoncepcii lebo
s HAK vobec nemam dobre skusenosti - pribrala som, mala som viac zlu ako dobru naladu.

S prirodzenou antik. to tak vobec nie je a som rada, ze odkedy mam pristroj cyclotest2 tak sa mi podarilo schudnut 7 kg a uz mi telo nezadrziava vodu!

kaJt1

Dermatolog mi poradil bud liečbu akné systémovým izotretinoínom alebo začať užívať HAK..mam 16 a ešte nikdy som antikoncepciu nebrala. Bojím a hlavne tých vedlajších učinkov.. Na akne mi zčasti pomohla zinková masť a skusim aj ten aknemycin alebo Tarikuakne..dakujem za rady :)

Klara154

na hak ani nemysli. Malo kedy pomoze pri akne a moze sa velmi lahko stat, ze len zbytocne z nej priberies alebo ze budes mat depky. Ak chces antikoncepciu tak ju ries urcite inak a nie hormonmi. A na akne skus aknemycin alebo zineryt.. mne pomohlo to :)

blikprskavka

je to velmi individualne, ale mne hormony narobili len velke problemy. Tiez som ich zacala uzivat kvoli akne ale vobec mi to nepomohlo. Nakoniec som ich vysadila, nahradila nehormonalnou antikoncepciou a zacala som uzivat vitamin A a musim povedat, ze sa mi to velmi zlepsilo. Tie hormony je potrebne poriadne zvazit.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia a akne - Fórum - ZDRAVIE.sk