Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čierna mágia

rejed

Pozna niekto symbol dve slepacie nohy zviazane do kopy? nasiel som to v nasom ihlicnatom strome pred bytovkou.... co to znamena???

fénix

Prepáč ale svokra? Ospravedlňujem sa za svoju opovážlivost no radím ti nerob to! Mám vlastné skúsenosti a jazvy po tom čo mágia dokáže. Snaž sa problém riešiť racionálne.

elen111

noo filip je to trosku zlozite, je to totiz moja svokra, s ktorou byvam pod jednou strechou, velmi rada sa miesa...snazim sa na to pozerat z jej strany a pochopit ju, necitim k nej nenavist, ale bola by som radsej keby sa nestarala. Neviem ci ju dokazem mat rada...velmi by som chcela, ale dost ublizuje

elen111

Filip TT hned ako som sa ukludnila som prosila o odpustenie v duchu, ze som to tak nemyslela a presla ma aj uplna zlost a dotycnemu som odpustila, co mi spravil...citila som sa po tom velmy zle, co som vypustila z ust

elen111

A ked som niekoho preklinala, aby zomrel, ale bolo to vo velkom amoku a potom som to olutovala, plati to tiez ako cierna magia? Nerobila som ciernu magiu len som v zlosti povedala, aby ta osoba skapala.. a teraz to lutujem ako som vychladla a nemyslela som to tak, len ta zlost to za mna povedala. Myslite ze je to velmi zle?

Vikaaa

Ahoj,nerob to,pretože ja mám tiež situáciu kde nám doma porobili a je to hrozné čo sa u nás dialo, porobili nám až s mrtvými ..ale jeden pán povedal, že ak chcem čiernu mágiu vykonať aj nanich neche nás vidieť umierať presne ako povedala Katka115 .PRESNE! a všetko sa im to vráti 10000 krát v horšom.Nikdy nikomu nepraj zle, lebo sa ti to znova vráti ..je to tzv.Karma :) či už ti niekto vedome ublížil a ty mu to chceš vrátiť ..Nerob to,varujem ťa :) tí ktorí robia čiernu mágiu umierajú za HROZNYCH až hrôzostrašných okolností, ver mi :) bola som svedkom ..!!

Katka115

Ja len by som chcela podotknúť,mám veľa rád na čiernu mágiu ale nechcela by som ťa v budúcnosti vidieť umierať ;) Len toľko z mojej strany :) a áno mám niekoľko skúseností :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čierna mágia - Fórum - ZDRAVIE.sk