vie mi niekto povedať....

izabelka

moja zlata teraz uz ani gynekologa nezaujima ci ty mas testy dokial mu ty nepovies ze ides na preventivnu prehliadku o to sa musis starat sama robili to dva krat do roka teraz iba raz tak o to sa staraj sama inak ta tam nikto volat nebude na testi pecenove treba byt samostatna a nie spoliehat sa

qiu

to kosa
hmm a mohla by som vedieť kde robíte... kedže sa mi zdá že vaša starostlivosť je lepšie ako tam kde chodím tak uvažujem o prestupe
vďaka

kosa

pecen je dolezity organ v nasom tele.
Za danej situacije(ekologickej) by sme ludi co maju problemy s nov posielali na testy PRIEBEZNE.
Inak raz do roka nezaskodi nikomu, potjazne kto daruje-predava krv, tak by mali robit tiez test.
Mojim pacientom robime testy podla potreby.

qiu

to 123456
aha... no lebo mne len zobrala krv a to tiež až pri druhej návšteve to som už antikoncepciu uživala asi tak tri mesiace... a tie testy kto robí? alebo kam ťa pošle?

123456

na pecenove testy sa posiela pred zahajenim uzivania antikoncepsie... aby ti vedel urcit vhodny druh, aby zistil ci to tvoja pecen (to svinstvo) zvladne... ked som brala ja (cca 4 roky dozadu), chodila som pravidelne kazdy polrok na kontrolne pecenove testy, neviem ako je to dnes...

RNG

Ak predpisuje lieky, ktore maju v kontraindikaciach napisane, ze to nie je vhodne pre ludi s pecenovymi problemami, velmi casto. Mnohe z tych liekov totiz tie problemy sposobia.
Pecen je filter a vyraba enzymy, ktorymi vyfiltrovane latky rozlozi, aby sa mohli alebo pouzit, alebo vyhodit cez zlc. Mnohe zo syntetickych(patentovane, neprirodzene) ale nevie rozlozit, tj permanentne zablokuju pecen, ta sa snazi vydavanim extra enzymov situaciu napravit(vid zvysene pecenove enzymi v krvi) ale casto sa to nepodari a zamorenie a z toho vyplyvajuca strata funkcie je nevyhnutna.Nasleduje degeneracia a rozpad....
Ja by som si precital dokladne kontraindikacie a podla moznosti sa vyhol vsetkym, ktore hovoria o peceni...