Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamarat ma ignoruje

Príspevok v téme: Kamarat ma ignoruje
pusa222

Kamarat, s ktorym inac dobre vychadzam v partii, si ma nechce pridat na facebook. Nepytala som sa ho preco, proste stale mu posielam ziadost a on ma ignoruje. Realne spolu pokecame aj sa posmejeme, povedal mi dokonca, ze by si prial mat taku priatelku, ci zenu ako som ja, lenze ja uz som vydata, ale o to nejde, proste ide o to, ze sme za dobre aj sa mi priznal, ze sa mu pacim, no musim podotknut, ze bol trochu v podnapitom stave, ked mi to povedal. Ma tam celu partiu okrem mna. Nerozumiem preco? Akoze az tak mi zas na tom facebooku nezalezi, ale nechapem tomu preco ma ignoruje na fb a v reali sa somnou bavi?? Co to ma znamenat? Pride mi trape sa ho na to pytat a mam pocit, ze nieco za tym bude?

pusa222

Kontrol0r- no ved som napisala, ze kaslem na to, ze ho nemam na facebooku, len nechapem preco ma odmieta. A nie nebombardujem ho dookola ziadostami len dvakrat som mu poslala a dvakrat odmietol a uz to nebudem riesit. :)
A dakujem za nazory :)

adr1a

Respektuj jeho rozhodnutie a uz ho stale o pridanie k priatelom nebombarduj. Ak sa mu naozaj pacis a vie, ze si vydata, tak isto by mu nebolo prijemne pozerat sa na fb vsak vies na co asi. V partii ste viaceri, jeho pozornost je rozptylena. Si sucast partie, aj preto sa s tebou bavi. A o co ti tymto celym ide? Nebud jesitna zenska a nechaj ho tak. Si zadana. Urcite ti to lichoti, ked vies, ze sa mu pacis, vsak to sa da aj zo spravania mimiky gest ai vycitit, nemusel ti to ani hovorit. Neposuvaj radsej hranicu kamaratstva priatelstva niekam dalej

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamarat ma ignoruje - Fórum - ZDRAVIE.sk