Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zalahnutie v uchu a zachvaty

Príspevok v téme: Zalahnutie v uchu a zachvaty
Stefenzi

Zdravim!

uz rok a pol ma trapia krcovite zachvaty, podobne epileptickym, ktore vzdy zacinaju tym, ze mi zalahne v lavom uchu. u neurologa mi davaju len levetiracetam, no epilepsiu mi nezistili (bol som na EEG, CT aj magnetickej). Po roku som skusil liecbu u homeopata, ktory mi povedal, ze moj problem je v tom, ze mi opuchaju mozgove bunky. namiesal mi rozne kvapky, ktore moj stav zlepsili ale zachvaty neprestali. neviem si uz rady, preto sa obraciam na vas. mam 19 rokov a taketo zdravotne problemy sme v rodine nikdy nemali. Za kazdu pomoc budem vdacny!

mascha

sú rôzne produkty,ak nechceš vyhadzovať peniaze a si schopný spraviť si sám klystír,bude to skoro zadarmo,samozrejme informácia nájdeš na webe,ja viem o dokonalej očiste,najskôr vypláchnuť črevo len osolenou vodou, potom ďalší so sodou bikarbonou,tá pôsobí na parazity najviac, musíš ju udržať v sebe do 30 min, a tretí je znova na výplach napr. osolenou vodou, alebo s jabl.octom...

vitavi

Jedz prečisťujúce a posiľňujúce obilniny - ryžu natural, pšeno, ovos, krúpy a iné vo forme vláčnych kaší, placiek, cestovín, knedlíkov a pod. Doplň zeleninovými polievkami, prívarkami, pyré, naparovanú, smaženú, pečenú a kvasenú zeleninu, strukoviny, ryby semienka a bylinky ako koreniny. Takto budeš mať pestrú zdravú a posiľňujúcu stravu.

vitavi

1. Vylúč jedlá spôsobujúce zaľahnutie: mliečne výrobky a mlieko, tuky.Jedz len malé množstvo semienok alebo minimálne množstvo panenského oleja, najlepšie sezamového, ostatné tuky nejedz, ani skryté v potravinách.

2. Vylúč jedlá, spôsobujúce opuch mozgu a záchvaty :
- priveľa tekutín, hlavne sladených, ochutených a s chemickými prímesmi, alkohol
- sladkosti
- tropické a subtropické plody a šťavy
- chemikálie v jedle
- povzbudzujúce a aromatické potraviny a nápoje

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zalahnutie v uchu a zachvaty - Fórum - ZDRAVIE.sk