Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pľúcne chlamýdie.. šetrnejší spôsob liečenia

Táto diskusia patrí k článku: Pľúcne chlamýdie.. šetrnejší spôsob liečenia
Pľúcne chlamýdie.. šetrnejší spôsob liečenia

Manzelke diagnostikovali plucne chlamydie, je tam obsah 1,7. Co som pochopil, nie je to vela ale nasadil jej liecbu tabletkami Avelox 400. Pride mi to ako pekne svinstvo, prepacte za vyraz, ale ak si precitam vedlajsie ucinky tak mam pocit, ze su horsie ako samotne chlamydie. Dal jej este 2 spreje do ust Ecobec a Ventolin Inhaler N. Jedno sposobuje plesne v ustach a to druhe uz som radsej necital. Ak som spravne pochopil, tak tieto chlamydie sa nachadzaju v organizme vo viacerych stadiach zivota a na kazde stadium su ine druhy liekov. Viete mi poradit ale previest ma nejak tou liecbou? Co je na co, co kedy a ako? Co pomaha? A ci neexistuju nejake setrnejsie lieky? Lebo po precitani letaku som mal velmi zly pocit. Mame 7 mesacnu dcerku, mal by som sa s nou dat vysetrit na pritomnost chlamydii?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pľúcne chlamýdie.. šetrnejší spôsob liečenia - Fórum - ZDRAVIE.sk