Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podozrivé stretnutie

Príspevok v téme: Podozrivé stretnutie
Rainbow369

Ahojte práve idem na strednú a na základnej som hrávala florbal a hrali sme proti jednému tímu z ktorého ide 5 báb so mnou na strednú a jedna baba mi písala že by sa so mnou chcela stretnúť deň pred školou ale neviem či tam mám ísť lebo na sme sa nikdy veľmi nemuseli a obávam sa že tam zavola aostatné baby s ktorými som už absolútne nevychádzala a pride mi trochu podozrivé že ma zrazu zavolala a keď som sa jej spýtala prečo povedala že nevie že len tak. Prosím napíšte mi svoj názor lebo sa obávam že by dačo ma mňa mohli chystať. ĎAKUJEM

kafe

že ťa oskalpujú alebo také niečo myslíš?? :D:D ja by som šla, vzala kámošku so sebou, aby sme boli dve a no problem. Nech kočka vypľuje zo seba čo chce. Ale dotyčnú poznáš lepšie ty a ak ti je nesympatická a nemáš z nej dobrý pocit, kašli na ňu a na stretnutie nechoď.

adr1a

Ked ti nevie vysvetlit dovod vasho stretnutia, tak nechod. A aj do buducnosti si pamataj, ze ked sa budes chciet s kymkolvek stretnut, tak len na verejnych miestach kde je vela ludi a nie niekde osamote na samote. Alebo tam pod este v sprievode niekoho ineho. A nech aj ini (dospeli alebo tvoji priatelia) vedia, kam ides a s kym sa mas stretnut. Maj mobil pri sebe, aj istu hotovost na viacerych miestach (nielen napr.v kabelke v penazenke, ale aj vo vrecku ai). A radsej sa s niekym koho dobre nepoznas radsej v tomto veku ani nestretavaj.

Vies, moze to byt aj uplne inak. Si jej mozno sympaticka, mozno ta chce lepsie a blizsie spoznat, vie ze idete na rovnaku skolu tak chce s tebou nadviazat kamaratstvo priatelstvo. Kamaratit sa s tebou, ist do rovnakej triedy, sediet s tebou v 1 lavici. Ale radsej bud obozretna opatrna a neriskuj

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podozrivé stretnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk