Koniec mileneckemu vztahu

Príspevok v téme: Koniec mileneckemu vztahu
luciy

Ahojte. Po dvoch rokoch som sa prd 3 dnami prestala ozyvat mojmu zenatemu milencovi, ktoreho milujem. Lenze jto nikam nevedie, lebo on stale nevie kedy co a ako..a nie je to tak lahke ako si ja predstavujem. Musim si zamykat tel.do skrine, aby som mu nenapisala, lebo nutkanie hroza. Ako prezit tieto dni? :-((

{}

Konecne si niekto vsimol aroganciu, namyslenost, neschopnost empatie a talafatky bez zmyslu Anjelika. Len sa tu naduto roztahuje.

Filip TT

Nie nedorazilo ma to. Predpokladal som, ze svoje prispevky vnimas presne takto.

Pozri, netrvam na tom, ze si zaroven aj Mesacny princ - nahoda je blbec, mohlo sa stat.

Ale to, ze Tvoja teoria je uplne absurdna, na tom trvam, lebo inak by sme nemohli prevadzkovat ziadne prirodne vedy.

Keby ta zaujimalo, tak kazdy bod vesmiru je stredom vesmiru. Takze aj Zem je stredom vesmiru.

anjelik *

Napísať ti, že čítaním mojich príspevkov si si aspoň konečne prečítal niečo múdre a zaujímavé, by som ťa pravdepodobne už dorazila, tak asi to nenapíšem. Alebo áno :o))

Voľakedy si ľudia mysleli, že Zem je stredom vesmíru a tí, čo tvrdili opak, tiež z ich pohľadu vraveli sračky. To len tak mimochodom. :o)

Filip TT

Anjelik,
a ešte k tvojej teórii. Všimol som si, že ju propaguješ aj v iných témach. Tvrdíš, že človek vníma pozorovaný objekt len prvý krát pravdivo, každý nasledujúci je už deformovaný jeho spomienkou na predchádzajúce pozorovanie a tým sa na seba nabaľujú odchýlky od pravdivého vnímania.

Je to úplne naopak. Keď človek vníma prvý krát daný objekt, utvorí si o ňom určitú predstavu, mienku, hypotézu. Nasledujúcimi pozorovaniami túto predstavu UPRESŇUJE. Hypotézy testuje a tak ich potvrdzuje alebo vyvracia. Názor, že čím viac pozorovaní daného objektu, tým väčšia odchýlka od pravdy je úúúplne scestná. Možno že sa však takto divergentne vyvíja Tvoje poznávanie sveta - neviem.

SÚ TO ÚPLNÉ KALERÁBY, HLÚPOSTI alebo ako Ty hovoríš SRAČKY, čo tu na tomto fóre tlačíš bohorovne ľuďom do hlavy.

Dokonca ani o tom hneve nemáš pravdu, lebo človek môže byť nahnevaný úplne spravodlivo, ako napríklad ja teraz!!!

anjelik *

Filip, nemôžeš sa mýliť viac, ako keď si myslíš, že si tu píšem pod dvomi nickmi. :o))) A že práve, mesačný princ. :o)))

Stáť pri niekom pre mňa znamená, mať niekoho vo svojom srdci. Ale pomôcť niekomu je snaha pomôcť mu radou a ukázať mu cestu. :o)

Ja bežne zakončujem vety smajlíkmi, je to vlastne priblíženie duševného stavu, v akom píšem príspevky. Doporušujem aj tebe a nie vymýšľanie si podobných konšpirácií. ;o)

adr1a

Myslim si, ze luciy Filipova podpora a opora pomaha. Ako aj dalsich tu. A prispevok zalozila 18.8, takze je to este v norme. Nech sa teraz radsej z toho vsetkeho vykeca vyplace, dostane to zo seba von. A potom sa moze pohnut a ist dalej

Filip TT

Milý anjelik všimol som si, že hneď tri minúty po tebe Ťa podporil Mesačný princ. V príspevku pre mňa si použil 4 vety, 3 z toho si zakončil smailíkom. Keď si pozriem, aké príspevky píše Mesačný princ, tak ten robí to isté. Zaujímavá náhoda, že?

Anjelik - Mesačný princ píšeš o tom ako je nutné myslieť príjemne, ale vo mne si teda teraz žiadne príjemné myšlienky nevzbudil.