Koniec mileneckemu vztahu

Príspevok v téme: Koniec mileneckemu vztahu
luciy

Ahojte. Po dvoch rokoch som sa prd 3 dnami prestala ozyvat mojmu zenatemu milencovi, ktoreho milujem. Lenze jto nikam nevedie, lebo on stale nevie kedy co a ako..a nie je to tak lahke ako si ja predstavujem. Musim si zamykat tel.do skrine, aby som mu nenapisala, lebo nutkanie hroza. Ako prezit tieto dni? :-((

atra

luciy, fandím ti a držím palce.Máš rozumné triezve názory na to, takže v hlave to máš upratané, len srdiečku to bude dlhšie trvať,ale neboj, dáš to ;) Len sa nedaj zlomiť zas ním, to by si vhupla späť do "toho".

lionko

Dievca, keby som ja ako chlap mal milenku, s ktorou chcem stravit zvysok zivota. Staci mi mesiac na to, aby som sa vedel zariadit. 2 roky? To zas niekto pekne zahral divadlo. Bravooooo

luciy

Ja som tak velmi chcela, aby to bol on. Ten s kym zivot prezijem. Ale uznavam, ze aj odomna by to bolo chrapunske, lebo doma ho mozno lubia rovnako a ta zena za nic nemoze. Ale vysvetli to srdcu, ked to mi ide vykrvacat. Ale ja to dam! Musim to dat, pretoze 2 roky su dost dlha doba na to, aby vedel co chce...a on to asi uz vie..

atra

Predpokladám, že si mladá, pekná baba, nie si odkázaná na nejakého ženáča, ktorý ťa má len ako hračku na spestrenie života.Určite si zaslúžiš zdravý a úprimný vzťah s človekom, ktorý ťa bude úprimne ľúbiť.

atra

Tak toto je typický učebnicový prípad, jasné, s manželkou je len kvôli dieťaťu, nespí s ňou, nerozumie si s ňou, nemiluje ju, je nešťastný, ona ho nechápe atď.No lenže tomuto pánovi to zjavne vyhovuje mať doma full servis a ešte popritom mať na spestrenie si stereotypného života, milenku a najlepšie takú, ako si ty. Predpokladám, že si ho nejako extra nenútila do rozvodu, založenia si novej rodiny ale len si akceptovala tento jeho spôsob užívania si. No a teraz, keď si s tým sekla, pánko je naplašený, že príde o takéto spestrenie e nebodaj si bude musieť hľadať nové.No takže ak sa chceš vymotať z tohto bludného kruhu, odstrihni sa od neho a to myslím úplne.žiadne maily, smsky, telefonáty a pod. Inak nemáš šancu a kus svojho života premrháš čakám na neuskutočniteľné. Držím palce!

luciy

Vraj spolu len kvoli malemu.
Ale neverim, lebo aj ked sme spolu - pisu si..to viem..a to par, ktoremu to neklape predsa nerobi..