Dá sa prestať milovať?

Príspevok v téme: Dá sa prestať milovať?
pauli23

Moc lubim svojho partnera, ale nedokázala som si to uvedomiť. Stále som chodila s babami po disco a popíjali sme, on spal vtedy doma a aj keď mu to vadilo, tak som to ignorovala, on neznáša alkohol. Ešte aj fajčím a 3 roky som to nedokázala,len som slubovala a nikdy nespravila. Posledné 2 mesciace začal on chodiť von a bolo to viac o hádkach ako o láske. Vracal mi to čo som robila ja,povedal mi, že nech ležím teraz ja doma a cítim ja aké to je keď ma bude mať on v piči.. A teraz sa so mnou rozišiel, že úž necíti to čo cítil, strávili sme spolu 5 rokov a ja som si teraz uvedomila ako ho milujem, už ani nefajčím. Pred 3 mesiacmi sme sa snažili ešte o dieťa a teraz mi tvrdí, že ja som ho nemilovala, nič som pre neho nerobila a teraz sa z toho spamatal aky bol naivný. Priznal sa, že si píše s nejakou babou. Je úplne chladný, chcem umrieť bez neho, ale on mi tvrdí že je neskoro. čo mám teraz spraviť. radte, mám mu ešte písať ako ho veľmi milujem a čo pre mňa znamená??Alebo nechať ho tak?? Poradte muži,ženy, dá sa prestať milovať. On mi tvrdí, že 301 šancu mi už nedá a ja to nechcem prijať:-((((((((a moje chovanie zapríčinilo, že jeho citi ochladli.

medovka20

Ahojte ja by som potrebovala poradit :(
som s chalanom uz 2 a pol roka a myslim si ze to zacina ist dolu vodou :(ja ho hrozne milujem ale z jeho strany to tak necitim.Niekedy sa ku mne sprava ako keby som bola jeho kamarat :( ked sa mu to snazim povedat ze ako sa sprava ku mne tak mi odpovie: zase zacinas.Zo zaciatku bol iny bol viac ohladuplny,mily, teraz si myslim ze si ku mne vela dovoluje,ked mu vela krat poviem nie tak on aj napriek tomu si robi svoje a stoji si za tím.kolko krat sme sa pohadali tak som bola v poslednom case ja ta zla,zo zaciatku to on zvaloval na seba,aj ked to nebola jeho chyba...nvm preco to robil.Predtým mi aj viac krat povedal LUBIM TA, chytal ma a bozkaval aj pred kamaratmi a teraz ked mu chcem dat pusu pred kamaratmi tak sa otočí a ked sa otocim potom aj ja pretoze mi to nepadne najlepsie tak sa ma hnustne spyta :co ti je ? co mam robit?? prosím ? :/

daniela1111

teraz pozeram na ten prispevok,na datum.a tiez na ten prispevok,co si napisala naposledy.nema zivotne cislo 5 alebo 9? Pocula si o numerologii?Ak mas zaujem,napis mi na mail.

daniela1111

hlavne sa nevin.mozno mal on urobit nieco,aby si bola radsej s nim doma ako s babami na diske.najskor sa daj do dusevnej pohody,nevyvolavaj mu,staraj sa o seba,chod si zacvicit,a ak sa ti ozve on,bud k nemu mila a na seba hrda,s pokorou.Pretoze v zivote prichadzame o to,co uz nepotrebujeme,len v danej chvili sa to moze zdat krute,ale mozno za rohom ta caka niekto,kto ta bude mat rad nie pre to ze si, ale preto ze aka si.Drzim palce.Ja som si podobnym presla,ale rozdiel bol v tom ze on si chodil po diskach,podvadzal ma a po 6rokoch sme sa rozisli,stretol druhu,kt.po 3tyzdnoch s nim otehotnela,a po mesiaci ked sa jej nabazil chodil mne vyplakavat,a ja truba som s nim dalsie dva roky spavala-uz som bola ja milenka.Teraz som uz druhy rok vydata,samozrejme za ineho,a teraz si vravim,ze ake stastie som mala...

**

nemoze proste na teba zabudnut aj ked ma inu lebo vzdy rozmyslam nad tym ake to mohlo byt keby si nebola taka a zmenila sa skor.teraz je uz neskoro.vyhybaj sa mu.najdi si noveho a takuto chybu aku si urobila pri ex uz nesprav.on je uz iba EX.a clovek ktory ti dal nieco nove do zivota a zmenil ta.

????

sama si si navine.ale aspon si si uvedomila ako ho milujes a co si robila.mne toto robil frajer.ja som 2 roky sedela doma a on chodil po vonku po discach.je to hnusny pocit.asi ho to uz prestalo bavit a mozno si si to uvedomila uz neskoro.ja by som mu pisala a keby sme sa dali dokopy uz by som bola len s nim a nenechala ho doma a ja sa isla zabavat.ked sa dokopy nedate a uvidis fakt ze ma inu ze sa zalubil tak ho nechaj.nema vyznam sa dakomu pchat do riti.asp=on sa poucis a do buducna to uz inemu robit nebudes.

Soraja

pauli23 kasli na neho, uplne ho ignoruj, ja to tak robim so svojim byvalym, ten sa zacal po 2 rokoch ozyvat, pisal mi, no kaslat na neho, a este rypal, vytocil ma,ale neodpisala som mu ani pismenko. Takym dementom to robi dobre. Su to magori, snad nabuduce najdes niekoho normalneho. A to, ze s pribrala nebol dovod na rochod, ja ked som s mojim terajsim zacala chodit mala som o 15kg menej a minule mi povedal, zesa mu takto pacim viac. No chlapi su vselijaki

robo:)))))

Presne tak isto ako ty som dopadol aj ja... treba sa na to vykaslat... nabuduce tu chybu uz neurobis... proste sa zmier s tym ze je koniec.