Dá sa prestať milovať?

Príspevok v téme: Dá sa prestať milovať?
pauli23

Moc lubim svojho partnera, ale nedokázala som si to uvedomiť. Stále som chodila s babami po disco a popíjali sme, on spal vtedy doma a aj keď mu to vadilo, tak som to ignorovala, on neznáša alkohol. Ešte aj fajčím a 3 roky som to nedokázala,len som slubovala a nikdy nespravila. Posledné 2 mesciace začal on chodiť von a bolo to viac o hádkach ako o láske. Vracal mi to čo som robila ja,povedal mi, že nech ležím teraz ja doma a cítim ja aké to je keď ma bude mať on v piči.. A teraz sa so mnou rozišiel, že úž necíti to čo cítil, strávili sme spolu 5 rokov a ja som si teraz uvedomila ako ho milujem, už ani nefajčím. Pred 3 mesiacmi sme sa snažili ešte o dieťa a teraz mi tvrdí, že ja som ho nemilovala, nič som pre neho nerobila a teraz sa z toho spamatal aky bol naivný. Priznal sa, že si píše s nejakou babou. Je úplne chladný, chcem umrieť bez neho, ale on mi tvrdí že je neskoro. čo mám teraz spraviť. radte, mám mu ešte písať ako ho veľmi milujem a čo pre mňa znamená??Alebo nechať ho tak?? Poradte muži,ženy, dá sa prestať milovať. On mi tvrdí, že 301 šancu mi už nedá a ja to nechcem prijať:-((((((((a moje chovanie zapríčinilo, že jeho citi ochladli.

pauli23

Včera prvý krát som sa skutočne pozrela pravde do očí. Nečakal to, myslel si, že si idem pre veci, ale ja som išla na ulicu, kde ho vidávali stále, bolo 22:30 neviem či preňu prišiel, alebo išla domov, ale sedeli spolu v aute pred pekným domom... prišla som autom najprv pred nich, potom som sa vrátila k nim otvorila okienko aj on ho mal otvorené a pozerala som sa mu do očí. pred 2 mesiacmi som mu kúpila takého plyšáka z lásky. mal ho zaveseného a opítala som sa ho či mu nie je hlupé mať ho tam zaveseného a že tú ženu ktorá sedí vedla neho lutujem, lebo si klamár a so mnou si chcel rodinu pred 3 mesiacmi a teraz vidí tu perfektnú postavu a dva domi a pozemok. potom prišiel na aute kamarát a on zacúval.a sms od neho bola, že to bolo trapnéééé!!! ja som sa necítila trapne sedela som vklude v aute s kamarátkam, ani som nekričala, ani som nebola opitá. a 5 rokov lásku brať a urážať, tak to by malo byť pre neho trapné!!!!!!

pauli23

A ja som s ním začala, keď som mala 17 rokov, 55 kg a všetci sa za mnou otáčali a ja som bola naivná panna. Ukazoval sa so mnou, tak ako teraz s ňou.Mala som pocit, že je to skutočná láska. Ale teraz prichádzam na to, že som sa stále prosila. Aby bol so mnou, už dávno som počula,že mi povedali iný, že mu idem zaškrapkať večer na okienko a tak. Ja som mu zavolala a on mne, že čo chceš so mnou... a vždy odrádzal kamarátov od frajerok, že iba chalani, mne hovoril seď doma. Nikdy som na neho nekričala a robila všetko čo on chcel. Kamarátka ma začala ťahať von, lebo to všetko videla. On mi dokázal po 4 rokoch povedať, že som s ním pre peniaze, kt. pritom vôbec nemá,len sa hrá, tak naoko a že som ho nikdy nelúbila. a teraz aj toho dievčaťa mi je lúto, má 18 život pred sebou a dopadne takto isto,lebo on mi sám povedal, že one je taká, že robí čo on povie. POZOR 1 ROK sa krásne pretvaroval.ešte mi nakázal, že mám povedať kamarátkam, že neposlúcham a preto si našiel inú.stále si hovorý svoje. všetkých okráda a aj kamarátov. Nič som nevidela, iba som myslela,že to tak má byť. Dala som mu voľnosť. Mám pocit, že ma prestal lúbiť, ked som v zime mala 70kg, ale preto, že som chcela bábo a papala som.Pritom on má takých 120kg. Už teraz mám 60kg.A začínam na seba pozerať, ako na normálnu ženu o čom ma on vždy presviedčal, že nie som. Teraz na mňa každému rozpráva, že on si našiel inú, lebo som pila a flákala som sa, ale pritom on so mnou nebol.a najlepšie, že hovorí o mňe alkoholička, pritom dať si 2dc červeného vína nič neznamená, on dokáže človeka presvedčiť o tom, že je blázon nepoznala som čo to je aby ma pohladkal, alebo povedal, že poďme niekam.stále som prosila ja ale aj to márne. Všetko mi teraz dochádza, keď mi veľa ludí hovorý ako to vidia a všetci sa zhodli na tom. aj jeho kamaráti sa čudovali, že keby sa oni chovali k svojím frajerkám tak, tak ich dávno vymenia. Včera sme sa stretli prvý krát, ja som sa ho niečo opítala a on sa mi začal smiať do tváre, že jemu je to smiešne a povedal, že nech mu nerobím výlevy a s úsmevom odišiel.Zrazu mi nevie po piatich rokoch spomenúť koľko mám rokov. Neskutočná bolesť a naivita. Je tam toho vela ale som pochopila, že toto šťastie nie je a hral sa na niečo čím nie je a teraz sa ukazuje po tt akú sa mu podarilo zbaliť...

pauli23

TAk, teraz vám s odstupom času napíšem, čo mi život priniesol. Ten môj drahý si našiel druhú. Ale na všetko som začala mať iný pohlad, ktorý ma utvrdzuje o tom, že som bola naivná a zaľúbená. A on? Určite nie! Mal ma dovtedy rád, kým nenašiel lepší obal a má viac peňazí ako ja, teraz sa o nej vijadruje, že onni majú 2 domi a pozemok v modranke.

ixo

aká si naivná ta pauli aj lea ak milijete je človek schopný položiť aj život za toho druhého,spraviť pre neho čokoľvek,láska sa najprv rozdáva a potom môžeš dostávať,to je čas šťastia radosti i bolesti strádania a obety.Ak miluješ partne je na piedestáli a nie tí druhí,láska je "mať rád,milovať i odpúšťať".

robo75

to pauli23 :
tazko povedat, ale myslim si, ze niekoho ma, len to nechce povedat. Mozno zo sebou bojoval roky a teraz to prislo vsetko naraz a uz o tom nechce pocut.Myslim si, ze to vylieci mozno cas, ale mam pocit ze aj keby sa teraz vratil by to bolo na silu. Ja som si tiez uvedomil, ze to dievca, co tak strasne milujem, nemozem chciet na silu.Budem Ti naozaj drzat palce , nech to dopadne dobre

lea

Pauli, moj frajer je tiez taky. Hrozne ziarli, ale aj chudak ma na co, vzdy mu dam nejaky dovod, niekedy aj nevedomky. ale je taky zalubeny, ze by ma neopustil. Vzdy ked mi robi sceny, tak uz viem co nanho zaposobi. Ked on chce so mnou prerusit kontakty, tak to zvrtnem tak, ze ho vlastne nechcem vidiet ja. a on za chvilu dolezie za mnou ako maly psik. lebo sa zlakne, ze to vazne myslim. ak ta naozaj lubi, prilezie, ak bude mat pocit, ze ta straca

Soraja

pauli23 myslim si, ze si urobila riadnu chybu a teraz ti to chce poriadne vratita podusit ta. Hlavne zostan uz takato aka si, ze si vsetko olutovala. Myslim si, ze ta neprestal milovat, ale urcite jeho city k tebe ochladli. Zabojuj o neho urcite, skoda nechat tak dlhy vztah len tak, dolezite je, ze si sa spamatala. Ukaz mu, ze si si to vsetko uvedomila, urcite ti nebude doverovat,ale da sa to dat dokopy, len sa nevrat do straych kolaji. Teraz hlavne mysli na NEHO, nech je jemu dobre, a hlavne skus sa prisposobovat jeho potrebam. A hlavne nech je u teba on na prvom mieste a nie ty. Myslim, ze casom to date dokopy, drzim ti palce.

robo75

Ahoj
tazko je Ti radit, ale ku Tvojej otazke ci sa da prestat milovat tak si myslim ze sa NEDA. Ak najdes niekoho koho naozaj nadovsetko milujes tak na neho nikdy nezabudnes.V mojom zivote je jedna zena, ktora mi dala sancu uz 2 krat, ale nakoniec sa aj tak rozhodla inac.Nie je vecer kedy by som sa na nu nespomenul a ak sa aj raz ozenim, budem mat rodinu, ta zena uz v mojom srdci zostane.
Zelam vela stastia Robo