Dá sa prestať milovať?

Príspevok v téme: Dá sa prestať milovať?
pauli23

Moc lubim svojho partnera, ale nedokázala som si to uvedomiť. Stále som chodila s babami po disco a popíjali sme, on spal vtedy doma a aj keď mu to vadilo, tak som to ignorovala, on neznáša alkohol. Ešte aj fajčím a 3 roky som to nedokázala,len som slubovala a nikdy nespravila. Posledné 2 mesciace začal on chodiť von a bolo to viac o hádkach ako o láske. Vracal mi to čo som robila ja,povedal mi, že nech ležím teraz ja doma a cítim ja aké to je keď ma bude mať on v piči.. A teraz sa so mnou rozišiel, že úž necíti to čo cítil, strávili sme spolu 5 rokov a ja som si teraz uvedomila ako ho milujem, už ani nefajčím. Pred 3 mesiacmi sme sa snažili ešte o dieťa a teraz mi tvrdí, že ja som ho nemilovala, nič som pre neho nerobila a teraz sa z toho spamatal aky bol naivný. Priznal sa, že si píše s nejakou babou. Je úplne chladný, chcem umrieť bez neho, ale on mi tvrdí že je neskoro. čo mám teraz spraviť. radte, mám mu ešte písať ako ho veľmi milujem a čo pre mňa znamená??Alebo nechať ho tak?? Poradte muži,ženy, dá sa prestať milovať. On mi tvrdí, že 301 šancu mi už nedá a ja to nechcem prijať:-((((((((a moje chovanie zapríčinilo, že jeho citi ochladli.

pauli23

Ahojte všetci, čo ste mi napísali. Stále sme neni spolu, píšem mu on ma stále, ale odbíja. ale keď som sa ho opítala, že či už nechce, aby som mu písala, tak nech povie neodpovedal mi na otázku, len o inom mi napísal. Už sme neni spolu 3 týždne, za tie 3 týždne sme sa stretli 4 krát a to takým sposobom, ze som prišla k nemu, mala som od nich klúčiky. týždeň bol mimo, tak som mu stále písala sms čo pre mňa znamená. on mi napísal, že už mi neverý a to je na vzťahu dôležité a, že som stratila jeho lásku, ale nemusela som ale odpisoval mi stále aj napriek tomu, že sms ho stála 30sk. aj keď som od neho niečo chcela, tak mi povedal, že aj on vela krát prosil. keď som k nemu išla v sobotu večer, tak som mu napísala, že ho čakám v našej postielke. neodpísal mi, že mám ísť preč. aj keď som na ňom ležala, tak ma nechal aj keď som ho držala, ale on si dával pozor, aby sa ma nechytal. Ale potom mi povedal, že nech mu nechám klúčik,keď som poobede išla preč. Nedokáže sa mi pozrieť do očí, keď mi hovorý, že mu už na mne nezáleží a na otázku či má niekoho mi odpovedal do očí,že nie. Jediná nádej čo mám, že v slovách nepoúživa slovo nikdy.

pedristani

nuz, aj ked to mozno vyznie pateticky, nabuduce uz budes vediet co robit inak. no a stale sa vracat sa v zivote tiez neda.

marcia

A este na zaver,ano da sa prestat milovat aj ked spomienky ostavaju navzdy,ale po takom dlhom case ta naozaj mohol prestat milovat,alebo si skor tu jeho lasku k tebe pomaly ale isto znicila..

marcia

hm,akokeb som citala o sebe,zazila som to iste,ja mlada baba som si behala po diskotekach a on pre mna dokonca chodievla ked skoncili,aby sa mi nebodaj nieco nestalo,kazdy piatok uz vedel co ho caka,aj ma prehovaral nech nejdem,ale ja mlada pojasene som sa krasne obliekla,nalicila a vytacala som sa kade tade s kamaratkami,boli to krasne casy ale vtedy som si absolutne neuvedomovala ako tym niekomu ublizujem,a to sme dokonca spolu byvali.Po troch rokoch mi to zacal vracat on,ja som prosila nech to uz nerobi a nech sme spolu ako sa na vztah patri,ale on nie,pripadalo mi to ako pomsta!!Doma som sa trapila,on sa stretaval s inymi a ja po case uz ties,vzdala som to,aj ked sme sa stale stretavali,.A teraz?Nase cesty sa rozisli uz navzdy,on sa ozenil a ja zijem s inym v zahranici..Ale bola to neskutocne dlha doba ako sme sa dokazali trapit.uz nikdy viac by som to nezopakovala,len sme si ublizovali az tak velmi ze z nasej velkej lasky neostalo napokon nic.Ale asi to tak nakoniec malo byt..

mia

Toto je len priklad,ze clovek si nevazi to co ma,za ked to strati.Neskoro je ti vytykat,ale co si cakala,do kedy ti to mal tolerovat?Obdivujem,ze mu skor nepraskli nervy.Asi ta naozaj lubil a cakal,ze sa zmenis.Zial,sme len ludia,robime chyby.Myslim,ze si sa uz asi dost vyjancila po nociach,ze uz zmenis trocha myslenie.Budes mysliet aj na partnera.Vies,taky sposob zivota je ok,ale ked si sama.Nechcem ti tu kazat,ako tvoja mama,aspon teraz mozno chapes,ak ta tvoj chalan lubil,ako sa citil,ked si flamovala.Ale,vsetko zle je na nieco dobre.Drzim ti palce,aby si si to vyzehlila s partnerom a nasla nejaky kompromis!

samara1111

no tak toto mi pripomina moju kamaratku robila to iste frajerovi chodila si kade tade aj to toleroval ale urcite to v nom vrelo po 7 rokoch sa s nou rozisiel a tiez si nasiel druhu frajerku takze ten tvoj nad tym rozmyslal dost dlhu dobu a asi ozaj nema sancu to dat dokopy lebo v nom to vrelo dlho uvedomil si ze s tebou nechce byt je mi to luto koli tebe ale ludia ktorym toto robis tak tiez nie su z ocele a maju city tak sa to prejavi po dlksej dobe takze si mozno druhy krat uvedomis ze sa mas chovat inak

haci

jedine,co mozes urobit je pokusit sa mu ukazat,ze sa dokazes kvoli nemu zmenit,v zasade ak ta mal naozaj rad a nevyprchalo to z neho,mal by ta tak trochu chapat a prijat taku,aka si,myslim,ze aj predtym vedel aka si a ak sa ta pokusal zmenit,asi mu na tebe nieco vadilo,teraz ho mozno ocarila ina,ktora ma zelane vlastnosti,ak by to bolo tak,mas malu sancu,velmi malu,kym este s tebou komunikuje,zabojuj,ale nemen sa,ak toho nie si schopna na dlhsiu dobu,v tom pripade by si mala zabudnut a najst si takeho,co mu nebude vadit tvoj sposob zivota

enina

Sú dve možnosti, bud si našiel inú, alebo je to posledný pokus, aby si sa spamätala, a povedal Ti o inej babe, aby si žiarlila a ukázala pravú tvár či ho fakt miluješ. Väčšinou sa flákajú po nociach muži a ženy sedia doma, a koľko je takých ženatých. Zájsť občas s kamoškami nie je naškodu veci, ale len s jeho súhlasom, že mu to nevadí. Ak chceš chodiť a jemu by to vadilo, tak Váš vzťah nemá budúcnosť, lebo sa budete stále hádať. Možno keby ste mali dieťa by si sa usadila, ak ho ľúbiš tak oň ho zabojuj, aj keby bola nejaká baba v dohlade.

agina

Vsetko treba riesit s chladnou hlavou.Myslim si, ze tvoj partner sa tiez nezachoval ferovo a taktiez si myslim, ze ta urcite neprestal milovat, len uz nevedel, ako z tej situacie von.