Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Príšerná bolesť kolien

Príspevok v téme: Príšerná bolesť kolien
Laurincov

Dobrý večer..chcela by som sa s vami poradiť či nemá niekto z vás skúsenosti s bolesťami oboch kolien.. Začalo to včera a stále to pretrváva.. Bolesť je najhoršia asi keď idem po schodoch. Pri chôdzi ma bolia ale nie až tak veľmi. Je to pichavá bolesť, no neviem určiť kde presne. Neviem či to s tým súvisí ale pred dvomi daňami som mala 38 horúčku, potom to už kleslo na 37. Ďakujem Vám za akékoľvek rady!

Kýčera

-Trojklanny, ďakujem, aj Ty si mi chýbal. Už som si začala myslieť, že som Ťa urazila, čo som nemala v úmysle.
-Laurincov, ak Ti lekár nenájde diagnózu, tak je tak, ako som Ti už napísala a aj tie obličky, čo spomenul Trojklanny. Ty nemusíš nič vedieť, ale telo už vie a prostredníctvom tej bolesti Ti vysiela signály, že sa niečo deje s tými orgánmi. Nakoniec môžeš mať diagnózu od lekára a aj to, čo som tu uviedla. Tak nech je to len niečo jednoduché a rýchlo pominuteľné.

Laurincov

Bola som,poslala ma ortopédiu tak som sa tam objednala..a Kýčera neviem o tom že by som mala nejaké problémy s pečeňou a žlčníkom, prečo? Ďakujem vám za rady:)

Kýčera

Ak Ťa bolia pri chôdzi hore schodmi, máš problém s pečeňou a žlčníkom. Netrápi Ťa niečo? Ak dole schodmi, tak sa Ti ohlasuje slezina a jej problémy.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Príšerná bolesť kolien - Fórum - ZDRAVIE.sk