Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco mi neodpise?

Príspevok v téme: Preco mi neodpise?
123451

potrebujem poradit .. mam jeden problem a neviem co snim .. je tu jeden chalan .. od prvej chvile ako sme sa stretli sme sa po sebe pozerali .. trvalo to mesiac .. ale len kukali .. a raz prisiel osudny vecer , sedeli sme s mamkou v bare a ja som sa bala nieco nadviazat alebo co .. a potom zakrocila moja mamka a zoznamila nas .. bola som jej vdacna .. dni isli on sa mi zdravil a stale bol ocny kontakt ..vsimal si ma aj mi kupil drink .. a raz vecer ked padali hviezdy tak sme si isli sadnut dole ja , mamka a jedna kolegyna z prace , aby sme sa pozreli na hviezdy .. mamka potrebovala pohariky tak som ich isla vypytat .. on v poriadku dal mi ich .. a opytal sa ma kde sedim a isiel za mnou dole .. rozpravali sme , bol to najkrajsi vecer aky mohol byt .. ale po hodine musel ist naspat domov , on nemal auto tak musel ist s jeho mamkou .. ale predtym sme si vymenili kontakty a povedal ze si budeme pisat .. myslela som si .. styri dni som ho nevidela ale dnes ano .. a najprv sa na mna kukol a usmial ale druhy krat uz nic .. preco mi neodpise ? ved predsa sam to povedal ze sa mozme stretnut .. neviem co mam robit poradte mi .. a ano .. som asi naivna ale poradte mi .. prosim .. neviem co mam robit ..

Lola033

Súhlasím s príspevkami podo mnou, pokiaľ mu nestojíš ani za to, aby ti odpovedal na SMS, tak záujem o nejaký kontakt evidentne nemá. Nechaj to tak, hlavne sa nevnucuj, prvý krok si urobila, on druhý nespravil, tak už nemôžeš nič viac robiť, len naňho zabudnúť. Ešte stretneš chalana čo ťa bude rád kontaktovať.

sewie

suhlasim s usmevny den, nema zaujem...prepac ale proste nema...bud ma frajerku alebo sa mu dostatocne nepacis...mamka urobila chybu ze vas zoznamila, myslela to dobre, ale keby skutocne mal zaujem na nieco viac ako po tebe cumiet, tak by sa zoznamil s tebou sam...tvoja mamka zbytocne vzbudila u teba nadej ktora nikdy nemala buducnost. cislo zahod, nepis mu, nevolaj a uz po nom nekukaj. slusne ho pozdravit mozes, ale to je vsetko...z tohto nic nebude

usmevny_den

no, keď chalan/chlap nepíše alebo sa neozýva, je to jednoducho preto, lebo NECHCE a ten ktorý sa stretnúť chce, ver že to tak zariadi...