Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvyseny / znizeny tlak, zavraty po alkohole atd.

Príspevok v téme: Zvyseny / znizeny tlak, zavraty po alkohole atd.
tomas1470000

Caute, ked si vyjdem niekedy von a staci ze vypijem 5 piv a na druhy den mam taketo hrozne stavy nedajboze zeby som sa poriadne opil, nevstanem do prace tri dni, ide mi o to ze nieje normalne mat taketo stavy nemam nejaky skryty zdravotny problem po ktorom reaguje moje telo co len na trosku alkoholu? Ked trebars vstavam z postele zatoci sa mi v hlave nevidim chvilu nic a strasny tlak niekde v okoli hrude, pls nepiste mi tu veci typu nepij, nejde mi o slkohol ale o to prist nato ci niecim nrtrpim, trva to roky

Clauudia

To su naozaj zvlastne stavy. Určite by si mal ist k lekarovi a dat sa vysetrit neurologom. Ja mavam stavy nna ondletie, pretože mi veľmi kolise tlak, ale take niečo som nikdy nezazila, čo sa stava tebe. Na zdravý krvny tlak uzivam sanguiflow. Je pravda, že moje maximum sú dve deci vína alebo jeden poharik tvrdého.

DenisaHawk

Plne vás chápem. Mám 20 rokov, 163 cm, 56 kg. Takéto stavy sa mi začali cca pred mesiacom a predtým som to vôbec nemala aj po oveľa väčšom množstve alkoholu. Teraz mi stačí večer si dať dva poháriky vína alebo dve pivá a už to ide. Nejak som to pripísala tomu, že som si veľmi odvykla od alkoholu, kvôli tomu, že som oslabená (chodím na hĺbkové čistenie čriev - bude to mesiac) a nejaký orgán to nevie spracovať. Ale ísť ku doktorovi a povedať mu: ,,Viete je mi zle od tlaku, ale len po alkohole, inak mám tlak cca 90 alebo 80 na 60'' - každý z nás vie, aká by bola odpoveď. Nerozumiem však, prečo mi pred mesiacom ani nikdy, takto alkohol neubližoval. Dúfam, že váš problém čoskoro vyriešite, alebo už ste.

trojklanny

V poriadku,tiež chodím na pivo a netvrdil som,že si alkoholik,doplnil si sa až teraz. No tie tvoje stavy vidím aj tak v tom,čo som písal. Dodržuj pitný režim,nie bublinky, ale čistú vodu.

tomas1470000

Ide o to ze na pivo si skocim raz za tri mesiace tym padom snad niesom alkoholik okrem toho sportujem preto som za tym hladal nieco zle...

trojklanny

Zaujímavá téma,máme ti poradiť, ale radu typu nepi, neakceptuješ. Tak fajn, no podporovať v pití ťa asi nikdy nepodporí.
Tvoje problémy spôsobujú dva orgány, sú to nadladvinky a pečeň. Nadladvinky regulujú krv. tlak, sú prepojené s ladvinami, ktoré budú zanesené a nedostatočne vylucuju toxíny z tela, napr. T2 toxíny z potravinových pliesni. Pečeň ti nestíha detoxikovať etylalkohol, takže nemáš nič skryté, len máš nesprávne návyky, keďže poživaš toxické a plesnivu stravu. O pliesniam sa môžeš dočítať na nete. Tlak si vyrovnaj maceratom z imela bieleho.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.