Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som po obriezke

Príspevok v téme: Som po obriezke
imnotjew

Dobrý deň, včera akurát na kramároch ma operovali a akurát som došiel domov..Ked ma dooperovali a dávali tu bandáž dole môj penis bol ako kúželka a strašne citlivý, nechutne citliv, akonáhle som prišiel domov, žalud vyzerala úplne normálne ako mala, to ako sa napravilo tak rýchlo? No a tu sú tie otázky ktoré chcem, koľko nemasturbovať? a niečo aby som nemal totálne citlivú žalud? Je to hrozné nechutné a bojím sa aj pohnúť ale vyzerá to super po zákroku, ako keby som ju mal po roku :D ... Super práca, len ťažko sa mi aj chodí lebo mi to furt udiera to treniek a strašne citlivé aspoň kebyže ho nemám citlivý :/ . Mám sa vyhýbať erekciám? Čítal som, že to spôsobuje bolesť a krvácanie. A posledná vecička, mám si ho nechať voľného (nahý) alebo mám ho mať v trenclách? :D Ďakujem za odpoved.. A neľutujem, vôbec žiadne stehy nevdno nič super, nebojte sa , močím úplne v pohode, vôbec ani neciítim že močím

imnotjew

Alf , doktor ktorý ma operal tam nebol a okamžite ma vyhodili z nemocnice, dostal som len papierik ale neni tam nič také čo chcem vedieť

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som po obriezke - Fórum - ZDRAVIE.sk