Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo si o tom myslieť?

Príspevok v téme: Čo si o tom myslieť?
Eli555

Ahojte chcela by som vedieť váš názor. Tak asi cca pred 2mesiacmi som sa spoznala s jedným chlapcom. Bolo to na jednej akcii on oslovil mňa. No potom sme začali komunikovať, respektíve on kontaktoval mňa ale ja som vždy odpísala nikdy som ho neignorovala alebo niečo. Potom sa chcel stále stretnúť, veľmi naliehal každý deň vymýšľal stretnutie, ale mne sa akosi do toho veľmi nechcelo. Nakoniec si vypýtal telefóne číslo a volal mi aj 2x do dňa, a stále sa chcelmstrernúť. Pár krát sme sa už aj dohodli no tesne pred tým som to zrušila. Lenže potom sme sa stretli a mne sa veľmi zapáčil, preskočila iskra z oboch strán. No a on aj potom stále vyvovalával každý deň aj 2x chcel vedieť ako sa mám aký som mala deň a kedy sa zas stretneme, stále niečo vymýšľal. A potom sme začali stretávať. No len akoby z ničoho nič sa mi prestal ozývať , vôbec tomu nechápem. Kedyže viem že prečo, veď všetko bol pekne, vyvíjalo sa to pekne prekecali sme nejeden večer, vedeli sme sa spolu skvele zabaviť, zasmiať sa spolu. Absolútne tomu nerozumiem čo sa stalo, čo si mám o tom myslieť??? stále na to myslím a je z toho nanič. Podotýkam nebolo nič medzi nami, ani sa o nič nepokúsil a ani ja. Bolo to take pekne spoznávanie a iskrenie a zrazu nič ticho. čo robiť poraďte?

Eli555

Pravdou je že som sa ja nikdy neozvala, tak som si nejako zvykla že len on volá a on píše, nikdy som nenavrhla žiadne stretnutie. Volal má aj na jednu akciu 2x sa ma pýtal aby som s nim šla no ani som sa k tomu nevyjadrila. No keď ja neviem čo robiť, tlačiť sa mu do zadku teraz nechcem ale neviem či som neurobila chybu.

Bonnya

Tipujem, ze ho mohlo nastvat, ze stale robi kroky on a ty sa nejak \\\"k nicomu nemas\\\". Tak sa prestal ozyvat a chce vidiet, ci to myslis s nim vazne. Alebo. Alebo tam moze byt aj nieco ine, co ani netusis. Ak ho chces, ozvy sa mu. Ale nezacni to prehanat. A ak si si tym nie ista a vies, ze by si ho nechcela, alebo ti nejak nevyhovuje, kasli na to. Nechaj mu cas, nech z teba \\\"vytriezvie\\\". A pojde hladat inam.

Lola033

Eli nevieme ci si neurobila nieco, co sa mu nepacilo, mozno aj ano, ale ak si to neuvedomujes, tak to mohla byt nejaka uplna malichernost. Raz som napr. citala taky pribeh, kde chalan hovoril svojej kamaratke, ze bol na rande. Vsetko bolo uplne super, bavili sa, rozumeli si. Ona sa chcela stretnut zase, ale on uz nemal zaujem a ignoroval ju. A dovod? Ona mala kabelku, ktora vyzerala byt draha. Povedal si, ze to bude nejaka narocna baba a ze jej raz take drahe kabelky bude musiet kupovat on, ak by si s nou zacal. Na hlavu postavene? Niektori chlapi nezmyslaju normalne. Co som ja pisala o tom mojom rande, tak tam sme tiez ziadny sex nemali, ani nic intimne. Tiez bol sprvoti strasne hrr, ked sme mali prve rande, hovoril, ze hned druhy den sa musime stretnut znova, lebo on to bezo mna nevydrzi. A potom toto. Co ja viem preco? Neriesim to, ani ty to neries. Nepochopis.

nicsinemysli

ani si neurobila chybu, ani nic neni s tebou zle ani nic ine, boli to ciste okolnosti v jeho zivote a jeho hlave o ktorych sa ale ty nedozvies... a ani to nie je poslednykrat co sa ti to stane predpokladam

Eli555

No lenže o mna nedostal, aby som mohla povedať že koli tomu stratil záujem. My sme spolu nič nemali, len sme sa spoznávali. A čo viem priateľku nemá rozišli sa ešte v zime. Mal dlhší vzťah. Len nerozumiem tomu, že ako môže niekto volať 2x do dňa a zrazu úplne nič, to mi akosi nejde do hlavy. Neviem či som neurobila niekde ja chybu, totižto ja som mu nikdy nezavolala sama od seba a ani nenapísala, vždy to robil iba on. Neurobila som chybu?

nicsinemysli

ano, stalo sa to uz kazdej :) mne uz dvakrat a nakoniec som zistila ze maju rozohranu hru na viacerych frontoch :) ak by sa aj ozval, nebolo by mudre s nim pokracovat... daj si cokoladu a cim skor sa na tom zacni smiat :)

odpovedam

stalo sa to uz asi kazdej z nas. aj ja si pamatam na takeho chalana. napokon vysvitlo, ze toto hra na viac bab naraz, neslo mu o nic vazne, len bolo prenho vyzvou stale balit inu. pacilo sa mu, ked ho baba odmietala a ked ju "dostal", proste stratil zaujem. ten tvoj ma mozno podobnu zalubu - mozno nie si jedina, s ktorou mu je fajn. na tvojom mieste by som to uz dalej neriesila, neozyvala by som sa...

Lola033

Nechaj to tak, ak ti on nebude chciet povedat preco to ukoncil, tak to nezistis. Tych dovodov moze byt vela. Mozno ma nejaku priatelku a chcel si nejak spestrit stereotypny zivot, tak si par krat vysiel na rande s tebou, potom to ale nechcel dalej rozvijat, aby si nepokazil vztah. Mne sa stalo pred mnohymi rokmi nieco podobne, bola som raz v banke a nechala som si poradit od ich poradcu. Bol to mlady fesny chalan a tomu som sa asi lubila, lebo ma balil a nakoniec ma pozval na rande. Vymenili sme si kontakty a isli na jedno rande,ktore podla mna dopadlo super, sedeli sme v restike, pili vinko, bavili sa, bola sranda aj pohoda. Ja som z neho mala pocit, ze sa mu to tiez pacilo a on aj hned zahlasil, ze si to musime coskoro zopakovat. Ja som bola za. No a potom. Naplanovali sme si dalsie stretko ale on sa z toho vyhovoril. Ok, nic sa nedeje. Tak sa spytala ze kedy moze inokedy, povedal datum a cas. Kratko pred tym to zase zrusil, zase sa na nieco vyhovoril. Ok, ved stane sa. Tak som mu pisala, ze kedy teda dalsie stretko. Zase sme nieco naplanovali a zase z toho nic nebolo. Tak to uz mi trklo, ze asi uz teda nema zaujem a ze som uz asi aj otravna, tak som mu uz dalsie stretko nenavrhla a nechala to tak. A on sa tiez uz neozval. Teda neozval sa mesiac. Po mesiaci, ked som na neho uz skoro aj zabudla mi zrazu zacal vyvolavat a vypisovat na skype, ze sa chce stretnut. Mne to ale prislo divne, hovorila som si, ze sa sprava jak debil a co je to vlastne za chlapa. Tak som sa s nim stretnut uz odmietla. Dodnes neviem, preco sa takto spraval.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo si o tom myslieť? - Fórum - ZDRAVIE.sk