Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyznáte sa v tom?!

Príspevok v téme: Vyznáte sa v tom?!
Zuzanaaaaaa

Ahojte, prosim Vas, potrebujem hlavne pohľad z tretej strany, pretože už začínam byť zufala a stracam sa v tom už naozaj dlhu dobu, a "kamaratky" mi veru nepomohli. Budem sa snažiť stručne:

Mali sme nadherny vzťah prve dva roky, treti rok už nejak haproval, po troch rokoch sme sa dohodli že si dame pauzu - z pauzy sa stal rozchod. Mesiac po rozchode sa mi začal ozyvať, začali sme sa stretavať, priznal sa mi že celu dobu myslel na mňa, aj mal babu ale netrvalo to dlho lebo citil že je hluposť byt s ňou nasilu keď ma má stále rád. Dali sme sa teda opať dokopy pretože to bolo obojstranne, tiež mi chybal a strašne som sa tešila že to citil rovnako. Tak sme spolu boli ďalši pol rok až zrazu z tyždna na tyžden sa mi priznal že si nieje isty so svojimi citmi, chce to radšej skončiť než by ma mal zraniť. Hned som si pomyslela "haha niesom naivna určite v tom je druha osoba" možno aj bola neviem, strašne ma to zlomilo.. ale mame medzi sebou taky zvlaštny vzťah že aj naďalej sme zostali v každodennom kontakte, stretavali sme sa, nielen na "postelne veci" ale aj mimo postele, vzdy sa vieme podrzať, vyrozpravat jeden druhemu, sme take spriaznene duse.

V poslednej dobe sa chovame uz ako normalny par a tu je moj problem - je to divne! Mam chuť mu povedať ako veľmi ho lubim!! Že je to moja najvačšia laska ale bojim sa že by sa zalkol, že by chytil tie svoje divne staby a cele sa to pokazilo, pritom viem že aj on ma ma rad, to z človeka citiš keď sa stretneme nevie sa odomňa odtrhnúť, nemyslim sex ale objatia dotyky, chce aby som s nim travila čas ... ale on sa stale boji že je mlady, že mi ubliži, že nechce ešte aby to bolo važne... raz mi povedal "už sa strašne tešim keď spolu budeme naozaj chodiť" to čo je???! ja už neviem naozaj... PROSIM pomôžte mi, poradte vyjadrite nazor.. mam ostavať v takomto "vzťahu" a počkať si na tuto lasku alebo sa nato vykašlať? mala som možnosť byť s niekym druhym, ale on chce monogamiu, vraj aby som nebola s nikym, aj si zažiarli, tak ja už naozaj neviem.... ma toto buducnosť? mam čakať alebo konečne sa od neho odtrhnut?? strašne ho lubim, naozaj mame hlboky vzťah, nieje to len laska ale aj kamarat v dobrom aj v zlom..

a keď sa o tom rozpravame stale to iste dookola nechce važny vzťah.. ale keď už sa mame radi tomu nezabraniš... alebo sa so mno hra? Chalani čo si o tom myslite?

Budem rada za každu radu alebo pohľad.

Bandolera

Ste spriaznene duse hovoris? Podla mna je to obycajny sobec. Nechce s tebou vazny vztah (popritom sa ten vas vztah tak tvari), na druhej strane nechce, aby si si nasla ineho chlapa, ktory by ten vazny vztah s tebou chcel! Bere ta ako svoje zadne vratka...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.