Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oklamali ma?

Príspevok v téme: Oklamali ma?
tothehell

Pred 8 rokmi som podstúpila laserovú operáciu očí, odstránenie krátkozrakosti. Vraveli, že sa mi to už nevráti...po 2 rokoch som znova musela nosiť okuliare. Nič som s tým nerobila, lebo som nemala peniaze na ďalšiu operáciu. V júli tento rok som sa však dozvedela, že reoperáciu robia zdarma. V utorok som tam bola na predoperačnom vyšetrení,hoci som mala pochybnosti, že veď dnes nik nerobí nič zdarma. Celé to vyšetrenie bolo nejaké čudné, a napokon mi taká arogantná doktorka povedala, že tentoraz sa dioptrie odstrániť laserom nedajú, ale že by mi pomohla operácia za 1600 eur. Mám pocit, že ma podviedli, aby nemuseli operovať zdarma, ale aby na mne zarobili, veď mám presne tie isté dioptrie ako vtedy a vtedy sa to robiť dalo. Mám sto chutí dať sa znova vyšetriť na inej očnej klinike a potom, keby sa ukázalo, že ma oklamali, riešiť to na ÚDZS. Má to význam?

tothehell

Práveže mi po vyšetrení tá MUDr. povedala, že mám dostatočne hrubú rohovku, ale hovorila niečo o slabom závesnom aparáte šošovky...tak neviem, ja tomu nerozumiem

N-ika

Doktorka ma pravdu. Kedysi si absolvovala operaciu laserom pri ktorej sa stensovala rohovka-odstranili sa dioptrie. Kedze sa nam zrak (zrakove vady) stale vyvija a meni, poskytuju ocne centra zaruku na opatovnu operaciu laserom. Podmienky mas uvedene urcite v nejakej zmluve o vykone, alebo v niecom podobnom, urcite si nejake pred (po) operacii dostala.
Neviem ci sa moznost reoperacie vztahuje aj na teba a ak ano, do akej miery.
Pretoze je dost mozne ze mas rohovku stensenu natolko, ze dalsia operacia laserom uz NIE JE mozna, a teda sa na teba ani moznost dalsej reoperacie laserom NEVZTAHUJE.
Doktorka ti ponukla iny typ operacie (v ramci ktorej sa daju odstranit dioptrie), vnutroocnej operacie, kedy ti odstrania tvoju sosovku a voperuju ti umelu. Cena za jedno oko je cca 800 eur, cize tebou uvedena cena tomu zodpoveda...

dalsi

To ako nepovedali, ze coho je to operacia, len 1600EUR ? Co ked mas nejaky ocny zakal ? To najskor musia operovat.

Chod na klasicke ocne vysetrenia, ci mas oci v poriadku a nech mas stanovenu presnu diagnozu a co sa s tym da robit.

Tiez mozes doktorovi povedat, ze ti tvrdil, ze to bude trvale, tak kde je zrazu problem ? Kolko takych operacii este akoze bude ? Znova ti povie po dalsej, ze tato nepomohla, chce to este 2000 EUR ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.