Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strojček na zuby - akú farbu gumičiek?

Príspevok v téme: Strojček na zuby - akú farbu gumičiek?
Kika5960235

Ahoj. Mam 15 rokov a o necele dva mesiace budem mat strojček..potrebovala by som poradiť aku farbu gumiciek si mam dat..mam blond vlasy a modre oci :D rozmyslala som bud nad modrymi alebo zelenymi..viem ze sa to da aj zmenit ale aj tak sa bojim ze budem vyzerat hrozne :D a myslite že keby chcem priesvitne alebo take nevyrazne tak ich bude zubarka mat? Pretoze kamoska ma robeny strojcek tam kde budem mat aj ja a vraj ked ona chcela tak nemala..ďakujem za rady

V.

Máš to úplne jedno. Každý mesiac si môžeš dať iné. :D Ja osobne som mala každu farbu. :D A v pohode boli vsetky :)

Radoslava123

Farbu gumičiek by si vôbec riešiť nemusela, keby si si dala urobiť samoligujúce brekety. To sú také brekety, ktoré si nevyžadujú gumičky. Drôtik sa do nich zacvakne a pevne tam drží. V porovnaní s klasickými breketami majú tri výhody:
1.) Zuby sa posúvajú rýchlejšie, čím sa doba nosenia strojčeka v porovnaní s klasickými breketami skráti.
2.) Na kontroly netreba chodiť v mesačných intervaloch ako pri klasických breketách, ale zo začiatku stačí v trojmesačných intervaloch. Lebo sa nemusia vymieňať gumičky.
3.) Zuby sú z hľadiska hygieny dostupnejšie. Ľahšie sa čistia. Tým je riziko vzniku zubného kazu nižšie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strojček na zuby - akú farbu gumičiek? - Fórum - ZDRAVIE.sk