Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach z prehliady

Príspevok v téme: Strach z prehliady
linda1711

Zdravim!..Neviem ci to sem patrí alebo nie ale neviem na koho sa obrátit. Mám ist buduci tyzden po dlhsej dobe na gyn. prehliadku a mam z nej velký strach. Nebojim sa vysetrenie ale skor toho ze mi nieco vazne najdu..aj ked nepozorujem ze by som mala nejake problemy..menzes mam ok, bolesti normalne, akurat mi nechodi kazdy 28. dni pravidelne.a vazne zenske problemy nemame ani v rodine...ale aj tak sa neviem zbavit toho strachu..dnes uz strasia lekari so vsetkym moznym..mam 25 a naposledy som bola asi pred 5 rokmi..

spring

Ver ze nie si jedina... V kazdom pripade by si mala zacat chodit pravidelne na prehliadky, budes mat menej stresu.. Ci ti nieco najdu ci nie to uz nezmenis..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strach z prehliady - Fórum - ZDRAVIE.sk