Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem so sebavedomim

Príspevok v téme: Problem so sebavedomim
eny12345

ahojte mam 16 rokov a idem do 2. rocnika na strednej skole a mam taky problem ze sa strasne vsetkeho a vsetkych bojim. Najhorsie to je ked mam ist pred tabulu, vtedy sa strasne roztrasiem a vacsinou ist odmietnem a potom ma spoluziaci urazaju ze som blba a nic neviem, ale to nie je preto ze nic neviem ale ze sa bojim a bojim sa preto ze som strasne skareda, najmä telo mam skarede a ked som pri tabuli mam pocit ze si ma vsetci obzeraju

A ten strach nemam len ked som pri tabuli ale aj ked sa mam s niekym rozpravat. Preto som radsej vzdy ticho a preto ze som ticho som nezapadla do kolektivu a nemam ziadne kamosky

Teda jednu spoluziacku by som aj kamoskou mohla nazvat(je to jedna spoluziacka, tiez neoblubena a trosku skaredsia, s ktorou aj sedim), ale ja mam pocit ze ma nema rada a nechce somnou sediet :(. A teraz navyse prisiel novy spoluziak, ktory sa s nou skamaratil a aj ona s nim, a bojim sa ze si v septembri spolu sadnu a ja budem musiet sediet sama. Navyse ten novy spoluziak ma nema rad a neraz ma urazil pre môj vyzor. Ja mam niekedy pocit ze to vsetko sa mi deje pretoze som skareda a to ze som ticha je len ceresnickou na torte

a este som zabudla napisat ze mam problem aj na telesnej. bojim sa ze ked budem cvicit vsetci si budu obzerat moje telo a preto radsej vzdy poviem ze nemam ubor a necvicim, preto som aj mala z telesnej 4

Cliattsi

Ahoj eny.
skús ísť na www.zdravie.sk

to je pre teba.

ak si inteligentnejší typ a si ochotná so sebou pracovať, tak si skús pozrieť všetko, čo sa nachádza tam aj si rozklikaj odkazy. Keď som bol mladý, tiež som to riešil, ako vyzerám. Nebudem to tu všetko moc rozpisovať, ale dám ti radu -Nemysli moc na to, ako vyzeráš a nestavaj si na tom moc (sebavedomie. Prijmi sa takú aká si... Všetko píšem v tých článkoch.
Keď pôjdeš týmto smerom, je možné, že sa zmeníš a postupne naberieš aj odvahu. Držím ti palce. Ani ja som nebol pekný a smiali sa mi aj cudzie dievčatá na ulici. Teraz tiež nie som bohvieako zaujímavý na pohľad. Ale nie je to o tom, čo oni si myslia, ale ide o to, aby si sa kvôli tomu neriešila. A prestala sa zaoberať aj ďalšími negatívnymi myšlienkami.

Aj ja som bol tichý, sedel som vždy v lavici a s nikým som sa takmer nebavil. Viem si predstaviť, čo prežívaš.

eny12345

ja praveze vôbec nie som tucna vazim 49 kg a meriam 158 cm a aj cvicim a chodim plavat, ja mam proste skarede telo a crty

flexiplexi

Prečo by si mala byť škaredá? Si tučná? Ak to nie je kvôli nejakej chorobe, tak schudni.
Keď ti na tomnaozaj záleží, a chceš zmeniť svoju terajšiu situáciu, tak cvič, behaj, plávaj, bicykluj, daj si 30 days shred na y*utube a cvič doma pravidelne každý deň pol hodinky, neprepchávaj sa, pi veľa vody, ovocie, zeleninu, menej chleba, majonézy, sladkostí, a čo ja viem, staraj sa o seba, zmeň účes, choď do nejakého kozmetického salóna na konzultáciu, aby ti poradili, ako sa starať o pleť, možno ti len treba upraviť obočie, alebo čo ja viem čo.
Máš 16 - to je najkrajší vek, hádam ho nechceš prežiť niekde pod perinou doma. Ležať budeš dosť v truhle, tak teraz sa hýb, nebuď lemra lenivá. S tou telesnou si to riadne pokašlala, lebo ja som tiež mala spolužiačku, čo takisto bola tučná, ale bola to jedna veselá kopa, mali sme s nej všetci kopu srandy, a všetci by sa chceli s ňou kamarátiť, aj keby mala 500 kg. Ale Tebe treba najskôr nabrať sebavedomie, a to nenaberieš ked budeš niekde čučať ako voš pod chrastou.
Začni od teraz.

ondo

ďalsí prípad toho že sa nevieš sebaprijať, každý sme nejaký ale za všetko si môžeš sama a s tým kamarátom veĎ si sa mohla s ním skamarátiť aj ty..a prvá len si sa zase bála a tú telesnú nebudem komentovať.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem so sebavedomim - Fórum - ZDRAVIE.sk