Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Arónia spomaľuje starnutie a pomáha pri hnačke

HealtyStyle

Ahoj ja si zvyknem kupovať tento -odkaz odstránený-, mala som trošku problémy s krvou, tak som hľadala niečo čo by mohlo pomôcť, tak som vyskúšala aj toto... Je to trošku tŕpke ale nič načo by sa nedalo zvyknúť a majú aj iné kombinácie napr s granátovým jablkom a tak, tak môžeš aj to vyskúšať

dusanka:)

Nemáte prosím niekto skúsenosť aj s takým tým sirupom z arónie čo sa predáva? Nie je to veľmi tŕpke? A v akých dávkach to ak tak užívate?

Mesačný princ

Dávajte pozor, znižuje krvný tlak :) Ale inak môžem odporučiť :) Ja t nej vyrábam likér :)

lepok - nepestuje sa veľmi ale niekde sú možno sady. Jedine ak má niekto doma zasadenú. pozri net

kafe

ano, toto máme a momentálne sa na tom "pasiem". Liečivé účinky nebadám žiadne, lebo som zdravááá jak šľak :D jem toho na kilá (a nielen toho), tak mi asi ani nemôže niečo byť. Spásaniu ovocných kríko stromčekov zdar.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Arónia spomaľuje starnutie a pomáha pri hnačke - Fórum - ZDRAVIE.sk