Ani jeden z mojich rovesníkov ma totaln e neznáša

Príspevok v téme: Ani jeden z mojich rovesníkov ma totaln e neznáša
Bezzivota

Zdravím Vás, mam 21 rokov a bývam na sídlisku, mám za sebou školy ale ani jeden spolužiak ma nenávidí, celé studium mi robili peklo a keď hocikoho mladého stretnem na ulici nehanbi sa použiť ten najhrubši sposob poníženia i fyzickeho napadnutia mam taky pocit že ma chcejú totalne zničiť ...kvoli tomu nemam ani kamaratky, a neulazujem sa vonku lebo nikdy neviem kde sa zjavia, nikto ma nikdy v zivote neubranil.. a moj pripad nikoho nezaujma, myslim si že ma ani nepovažujú za človeka ale za netvora na Zemi. Ja už neviem ako ďalej...... takyto život sa nedá žiť.. nejake rady tu...... Ď.

bezzivota

Panda

Ja dakujem za tvoju radu, len toho namakaneho kamosa ako vravis musim najprv najst pokym nebudem taky aj ja, no budem musieť trenovať ale to urobim cisto len pre seba a nie pre nich, ja si už po hlave skakat nedam...

Panda ^-^

Nuz kedze sa nemozes odstahovat, tak s nimi budes musiet nejako vychadzat alebo ich odstrasit napr tym ze budes cvicit atd. Alebo si najdi nejakeho namakaneho kamarata kt. by ta obranoval. Ine riesenie uz snad ani neni a pochybujem ze riesenie typu zmenit sa kvoli nim a pretvarovat sa pred nimi ze si jeden z nich by nejako pomohlo.

adr1a

Tak ja neviem, ci zrovna na sidlisku byvaju rodiny a synacikovia bohatych oteckov))
Pozri. Daj sa na sport hlavne kvoli sebaobrane (box karate judo ai) a zacni posilnovat-chodit do fittka. Aj ked si stihly ako pises, ale spevni sa ti cele telo, vyrysujes si postavu, budes sa citit aj sebavedomejsie a istejsie. Stale pises o obrane. Urob co ti pisem a obranis sa potom aj sam. Co ti insie poradit ked v stahovani vychodisko nevidis? A ries to. Doteraz akoby si len hladal chyby v tom, co ti tu ini radia. Vyhovorky

bezzivota

Panda

Policia, synačikovia bohatych oteckov vs. Ja...čo vyriešim nič a ty si nevies predstaviť ako to je....ja si nemožem dooliť odstahovať sa a nemať ani jedneho na mojej strane aby ma buď ochranil alebo podržal tak je to presne naopak...

Panda ^-^

Ale aj tak. Aky je to zivot ked sa musis stale pred niekym ukryvat? Onedlho aj tvoj pohar pretecie a skonci to tak, ze sa bud odstahujes alebo to budes nejako inak riesit. Ak si s nimi nedokazes poradit a naozaj su taky vulgarny, ako ich opisujes, skus to riesit aj s policiou. Alebo skus cvicit karate a vynadaj im.

bezzivota

Panda

No to nie je normalne ale deje sa to a ja sa im snazim vyhybat, ja sa snimi nestretavam co si...to vyvysovanie to bude...
Aj som chcel popodavat tresne oznamenia ale to by skoncilo este horsie

Panda ^-^

Ved predsa to neni normalne aby ta niekto vonku verbalne aj fyzicky napadal, ked si im nic zle neurobil. Asi sa len nudia a potrebuju sa nad niekym vyvysovat. Medzi takymi ludmi si priatelov teda nehladaj. Skus si hladat kamaratov pri nejakych konickoch.

bezzivota

Pistek
Mozem ta ubezpeciť ze nie som teply..neviem co to mohlo vyvolať neviem si to vysvetliť, asi ked zistili že som natom lepsie z ucenim neviem...
A iný asi v tom že som bol stale taky chudy, slaby lebo som mal problemy s vahou a mam stale...to bude asi ono

pistek

Bezzivota. Ak by si aj bol gay, to nie je nic zle, ci daka choroba. Je to len orientacia na to iste pohlavie.
Bezzivota. V klude, v pokoji sa v myslienkach vrat spat do svojej minulosti. Identifikuj ten spustac, kedy sa to presne cele zacalo. Co sa vtedy stalo? Ako to cele vzniklo? Pri akej prilezitosti? Nic sa nedeje len tak. Kazda akcia vyvolava reakciu. Alebo skus ist za odbornikom nech ti s tym on pomoze, ak si myslis, ze ty sam to nezvladnes.
A neodpovedal si este na jedno. Dala som tam priklady, ked je niekto INY. Ty sam vnimas na sebe nieco inak-ine, co sa vymyka z priemeru?..ci je nieco, cim sa lisis od ostatnych?