Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Candida albicans

Príspevok v téme: Candida albicans
Kajka01

Mam uplne biely jazyk a teda pravdepodobne candidu. Vie mi niekto poradit ucinny liek ako sa toho zbavit? Prosim neradte mi protikandidovu kuru podla RNG, dva tyzdne uplne bez cukrov jednoducho nezvladnem a ani svojmu telu taky sok nechcem dopriat, to podla mna nie je s kostolnym poriadkom... Dakujem vopred za kazdu radu!

Moireal

Skus to mozno s tou tradicnou cinskou medicinou. Z vlastnej skusenosti ti este dobreho alternativneho lekara poradit neviem ale pozri na nete tcm.sk. Alebo pohladaj v Bratislave, tam by mali byt aj terapeuti s cinskou medicinou. Oni pouzivaju vselijake zmesy bylin v tabletkach a hodnotia zdravie aj na zaklade jazyka. Ja som to uz jednemu tuna poradila, ale ci to ozaj skusil, to neviem. Zial, treba skusit, inak to asi nezistis. Drzim palec,nech natrafis na toho spravneho. :)

kajka 01

moireal velmi pekne dakujem!
presne to som si aj myslela, ze budem sa zbytocne tryznit a potom ked sa najem tak to bude spat. len nechapem preco niekto moze cpat do seba vsetko a nepremnozi sa mu a ja, co jem sladke len ozaj sporadicky, tak mam candidu. dakujem ti este raz, len vychadza mi z toho, ze je to vlastne neliecitelne? :(
poznas nejakeho alternativneho doktora?

Moireal

Ked to skusis, na dva tyzdne si sok nesposobis. Ak chces aj daco sladke jest, pec s brezovym cukrom, alias xylitolom, ten by mal plesne doslova zabijat. Otazka znie, ci to naozaj pomoze. Tiez som si pred dvomi rokmi mudro precitala o candide blablala a skusala som obmedzovat jedlo. Mozem povedat len to, ze ak som si potom dala daco sladke, symptomy sa vratili, takze protikvasinkova dieta nelieci. Ked to prestanes drzat,lebo si budes chciet dat banan, vrati sa vsetko, takze candidu treba brat ako dosledok nie pricinu problemov. Ono je toho plny net a podla tych priznakov ju ma kazdy premnozenu. A nakoniec ako vravi trojklanny sa toho ani zbavit uplne neda, lebo candida je v crevach kazdeho cloveka a este k tomu aj v posve kazdej zeny.
Pristupuj k tomu triezvo. Neobmedzuj prirodne cukry ako ovocie, zemiaky ci strukoviny alebo ryzu. Maju cenne vitaminy a mineraly. Prestan jest uplne a navzdy biely, hnedy a trstinovy cukor a ostatne s mierou. Takze zdrave cukry v podobe ovocia, zemiakov, ryze, strukovin, zeleniny si urcite dopraj. Ja som este necitala nikde, zeby sa clovek vyliecil z candidy, po tom co prestal konzumovat ovocie a vsetko vyssie spomenute. Ludia ked s tym zacnu, a drzia to tak prisne, je to pre nich este horsie, lebo uz sa nebudu moct vravit ani k ovociu, kedze vsetky priznaky sa vratia. Nema to zmysel. Takze vyluc vsetko nezdrave. Umely cukor, umele sladidla, muku, nejedz vela lepku, nejedz nic, co obsahuje kvasnice ale dopraj si fermentovane potraviny ako kysla kapusta, kombucha. Do toho si ale mozes davat protiplesnove doplnky ako radi RNG. A ja radim aj Draciu krv a Moringu oleiferu. S tou druhou mam pozitivne skusenosti. A urcite sa netyraj, ak by ti robilo zle na psychiku. Zajdi za nejakym alternativnym doktorom, nech ti zisti, co ti presne je. Klasicki doktori sa staraju, az ked clovek odpadava.

trojklanny

Ale tu nie je nikto kúzelník, aby ti poradil zbaviť sa kandidy s kopcom cukrov.
A aký šok pre telo bez cukrov spôsobiš? Cukor v tele reguluje pankreas, a ak máš problém s nim, máš problém s cukrom a tým pádom sa ti aj premnoži kandida. Candida miluje cukor, železo a vlhkosť, vyvaruj sa im. Pankreas ti asi napadla motolica, preto hapruje a tak cukor nereguluje správne. V konečnom fakte iba toľko, že kandidu máme v sebe každý...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Candida albicans - Fórum - ZDRAVIE.sk