Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

online zoznamenie

Príspevok v téme: online zoznamenie
erika9

Vyslo uz niekedy niekomu zoznamenie cez internet? Ktore zoznamky su podla vas serioznejsie? Mam pocit, ze je uz takmer nemozne najst normalneho chlapa, s ktorym si budem mat aj co povedat a nebude to uchyl, psycho alebo manipulator...
Ano. Viem, ze realne stretavanie je asi lepsie. Ale ako? Mam pracu z domu. A hladat niekoho po baroch sa mi nechce... A zial nie som tyo, ktory sa prihovori cudziemu niekde v meste ci v obchode... Mam 28 a pocit, ze je uz nerealne najst niekoho normalneho...

flasavodky

Matyo preco si myslis ze baby ktore nadavaju na muzov za vela same nestoja? Mozno su len sklamane z nich po skusenostiach. Mozno stale natrafia na takeho hulvata ktory podvadza, klame, robi prilis mudreho zo seba, uraza ich, pije vela, je vulgarny a pod. Alebo su prilis vyberave a narocne. Poznam osobne baby mlade aj starsie ktore vyzeraju celkom k svetu, su sympaticke, pekne, inteligentne, spravaju sa na urovni, maju svoje zaujmy a predsa su stale same a nedari sa im nikoho najst alebo ak hej tak len je to kratka znamost niekolko tyzdnova ci mesacna. Osobne mam kamaratku ktora vobec nema stastie na muzov. Ak ma zaujem ona, nema dany muz zaujem, alebo je uz zadany. Ak ma o nu nejaky zaujem tak casto je to muz doslova pod jej uroven ze je bud zenaty, nezodpovedny, prasa ci doslova cudak.
Myslem ze mnohi muzi beriete nezadane holky za pacudesne. Preco? Nieje problem nahodou v tom ze je viac normalnych bab na svete ako muzov? Ze je tu ten nepomer bab co zato stoja k pomeru muzov co za nic nestoja?

erika9

Tak to si mala stastie. :) Skoda, ze si uz nepamatas na akom webe to bolo. To co popisujes, prekuknem aj ja. Alebo aj podla foto, ked tam chlap vycapi tehlicky a dava same narcis.foto tak hned cuvam. Ale prave mam pocit, ze chlapi su uz vytrenovani... Su mili, zlati, pozorni, vyzeraju doveryhodne a nakoniec aj tak ide len o hru... Herci. :/ Ale to je asi jedno ci online ci v reale..

mmoonna

Neviem na toto presne odpovedať. Ale mne už podľa štýlu písania, alebo podľa toho, čo napísali bolo jasné, že tento asi nebude o.k.. Nejako som to asi vycítila. Ale napr. na tej zoznamke (už neviem presne, aká to bola), bola taká podmienka, že keď tam ty zverejniš svoju fotku, tak sa ti ukáže aj fotka dotyčného. No a keď som tam ja dala svoje foto, tak ten dotyčný tam namiesto svojej foto dal napr. nejaké zátišie, tak to mi prišlo nefér. On ťa očumuje a ty ho ani nevidíš. No a proste bolo tam viac takých vecí, ktoré mi vadili a na základe tých vecí som selektovala. Manžel je z opačnej strany republiky, ale pracuje v našom meste, takže sme po zoznámení boli v podstate stále spolu. Stretli sme sa po mesiaci preto, že musel odcestovať domov, potom boli sviatky, takže tak nejako to vyšlo. A ešte ma napadlo, že on bol asi jediný, ktorý nepísal nejaké blbosti (aspoň pre mňa), ale také normálne veci, cítila som z neho takú pohodu a takú "normálnosť". Neviem to inak opísať.
Keď niekedy nad tým premýšľam, tak si uvedomím, aké som mala šťastie, na koho všelikoho som mohla natrafiť, čo všetko sa mohlo stať. Asi som fakt mala šťastie :). Po tých piatich rokoch môžem povedať, že som našla svoj proťajšok :). Teraz klopem, až to nezakríknem: klop-klop :).

erika9

Akym sposobom sa ti podarilo vyselektovat uchylakov uz podla pisania? A s buducim manzelom ste boli z jedneho mesta? Dohodli ste sa ze az po mesiaci alebo vam to skor nevyslo?

mmoonna

Ja som spoznala svojho dnes už manžela cez internetovú zoznamku. Ozvali sa viacerí, ale už zo spôsobu komunikácie cez net som vedela vyselektovať úchylákov. S manželom sme si najskôr asi mesiac písali, potom sa stretli a už sme spolu vyše päť rokov a všetko klape :). Tak ako môžeš natrafiť na "divných" na nete, tak isto sa to môže stať aj v bare. A tiež nie je pravda, že cez net si hľadajú vzťah len nejakí, neviem akí ... Každý má svoje dôvody, prečo to skúša cez net. Nikdy nevieš, kde nájdeš svoje šťastie.

Matyo

Zo skúsenosti viem, že ženy, ktoré nadávajú na chlapov, že sú svine, sukničkári a pod. samé za veľa nestoja. Čo sa týka tých zoznamiek, tak tiež som skúsil, napísal som asi 30 dievčatám z toho odpovedala len jedna a aj tá potom prestala komunikovať, takže nechápem čo vlastne chcete na tých zoznamkách, keď nie zoznámenie?! Asi vám robí dobre a zvyšuje sebavedomie, keď sa hráte na nedobytné princezné a chlapov ignorujete, ale potom nerevte, že ste buď samé alebo máte nedobrého chlapa, máte iba takého akého si zaslúžite, bohužiaľ...

Samo2X

Na miestach alebo pri aktivitách, kde nie je prvotný cieľ zoznamovanie. Súhlas. Cez koníčky, záľuby, šport... Napr. na jazykovom kurze alebo aj online, kde sú ľudia z celého svata www.italki.com Príležitosť popri zdokonalení cudzieho jazyka aj čírou náhodou spoznať princa na bielom koni. Atď.

zlamic

Bar, ci zoznamky su take top klise na balenie a zoznamovanie. Myslim, ze najlepsie je spoznat niekoho na takych neobvyklych miestach, kde nie je prvotny ciel zoznamovanie. Mne zoznamky, aj bar pridu ako obchod so zenami, ci muzmi, kde sa prebera tovar.
Proti gustu ziaden disputat, no mne to pride neosobne, az nechutne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

online zoznamenie - Fórum - ZDRAVIE.sk