online zoznamenie

Príspevok v téme: online zoznamenie
erika9

Vyslo uz niekedy niekomu zoznamenie cez internet? Ktore zoznamky su podla vas serioznejsie? Mam pocit, ze je uz takmer nemozne najst normalneho chlapa, s ktorym si budem mat aj co povedat a nebude to uchyl, psycho alebo manipulator...
Ano. Viem, ze realne stretavanie je asi lepsie. Ale ako? Mam pracu z domu. A hladat niekoho po baroch sa mi nechce... A zial nie som tyo, ktory sa prihovori cudziemu niekde v meste ci v obchode... Mam 28 a pocit, ze je uz nerealne najst niekoho normalneho...

Mesačný princ

Tak isto ako v realite, tak sa dá nájsť perfektný človiečik aj vo virtuálnom svete. S tým rozdielom, že virtualita dáva slobodu a človek ja naozaj takým, aký ,,túži byť,,.

Čo je normálny? Taký pokec ,,sexzoznamka,, je to naj, čo som objavil. Nie preto, pretože ma z toho väčšinou napne ale preto, pretože tí ľudia, ktorí sú tam majú niečo do seba. Aspoň čo sa žien týka. Vôbec to nie je o tom kam sa dostaneš, všade je to rovnaké...dôležité je práve to, ako sa dívať. Oči zvyknú veľmi klamať :)

erika9

Fifinaaa - nikdy v zivote sa mi nestalo, ze by ma chlap len tak oslovil... A nemyslim si, ze vyzeram zle... Je pravda, ze som dlho bola vo vztahu a ze chodim menej do spolocnosti, ale aj tak. Teba bezne oslovuju na ulici cudzi chlapi? Osobne neviem ci by som sa aj nezlakla. :D

Zoznamkaaa - svoj prispevom som nemyslela zle a ani som nechcela nikoho urazit. Napisala som len svoje skusenosti, ktore su viac ako len zle...

zonamkaaa500

Vsetci su nenormalni len ty, a este mozno postavy z americkych romantickych filmov ste lietadla..:) co uz, tak snivaj dalej a kup si aspon macku :)

Fifinaaa

Na zoznamkach stretnes presne takych. Normalny chlap nema problem hocikde nadviazat kontakt so zenou a vysedavat na nete.