Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sklbanie nervov

Kýčera

Adka..., ešte raz som si prečítala Tvoj príspevok a zistila som, že som sa zamerala na nadpis. Na Lexaurin kašli, ponúkni ho doktorovi. Je prirodzené, že si z toho nervózna, nie to treba riešiť, ale hľadať príčinu bolestí. Tých príčin môže byť viac : 1. ochorenie chrbtice - pomôže suché teplo, masáže, cvičenie, plávanie, napravenie chrbtice odborníkom, ak nemáš kontraindikácie,... 2. ochorenie vnútorných orgánov, 3. nesprávne zaťažovanie chrbtice - pomôže nový tvrdý matrac, výmena stoličky,... 4. osteoporóza, 5. infekcie, 6. nedostatok vitamínov a minerálov, 7. iné. Pýtaj si lístok k ortopédovi alebo neurologóvi a daj si vyšetriť chrbticu, odber krvi na vyšetrenie vitamínov a minerálov, aj moč. Ak máš možnosť choď si zaplávať, dávaj pozor na prechladnutie, začni cvičiť, chrbát nahrievaj teplom, nos dlhú teplú bielizeň, kt. Ti bude chrbát hriať, spí na tvrdom matraci, zmeň stravovanie, aby si doplnila chýbajúce vitamíny a minerálne látky, v čase od 15 - 19 pi močopudné čaje, môže byť za tým aj močový mechúr, obličky...využi všetky dostupné alternatívne prostriedky. Skús si aj sama napraviť chrbát tým, že si ruky silno zaprieš na vrchný rám dverí, kolená pokrčíš a telo necháš vlastnou váhou padnúť/visieť.

adka....

No skusim si kupit dajake vitaminy ale ta bolest ,akoby stuhnutost mi chodi po celej chrbtici .Rano to mam v krizoch a postupne to prechadza az pri krcnu chrbticu ,su to bolesti silna stuhnutost a potom nervozita ked uz neviem co zo sebou.Ked som bola u lekara pozeral na mna ako na blbu a dal mi lexaurin.

Kýčera

Najpravdepodobnejšou príčinou týchto SVALOVÝCH zášklbov, nie nervových, bude nedostatok minerálov v tele, a to hlavne HORČÍKA a tiež vitamínov B1, B6 a B12. Ak Ti to nepomôže, musí za lekárom, môže to byť aj niečo iné...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sklbanie nervov - Fórum - ZDRAVIE.sk