Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Necítim hlad

Príspevok v téme: Necítim hlad
Bellka1988

Ahojte...
Uz presli asi 2 tyzdne co vobec necitim hlad co sa tyka jedla...jem iba preto ze proste viem ze telo jedlo potrebuje...chute mam v poriadku ked mam chut na sladke dam si sladkost ale len koli chuti v zaludku mi proste nechyba nepyta si to...schudla som 6 kg za tieto 2 tyzdne...ale takto to nemoze ist dalej...jem strasne vela bielkovin s minimom cukrov a tukov...necvicim...ale zas vypijem denne asi 3 litre vody...

Myslite ze by som mala upustit od tej vody,alebo to je podla vas skor nieco psychicke,alebo zdravotne

Kýčera

Bellka, to množstvo vody je myslené tak, že už nepiješ čaj,...Teda celkový príjem tekutín pre Teba je tých max. 2,4 l.

Kýčera

-Slobodna, rada Ťa vidím.
-Bellka 1988, je to tak, ako Ti napísala Slobodna, poškodzuješ si zdravie - obličky a aj lymfatický systém,... Ak okamžité neprestaneš s týmto nezdravým experimentom, doplatíš! Telo Ti už vysiela svoje signály. Pokiaľ viem ja, tak na 10 kg váhy sa orientačne počíta 0,3 l vody a je jedno, či je to muž alebo žena. Takže by si mala príjmať max. 2,4 l vody. Viac vtedy, ak strácaš tekutiny potením, menej vtedy, ak ješ aj polievky, zeleninu a ovocie. Takže, dievča, zober rozum do hrsti, začni sa pravidelne a hlavne vyvážene stravovať, lebo týmto svojím konaním si poškodzuješ zdravie. Ak sa Ti ani to nepomôže, tak potom hajde k lekárovi.

Slobodna

Nerobi to voda, ze necitis hlad, ale to mnozstvo bielkovin, ktore ta zasytia. Bez cvicenia stracas svaly a velke mnozstvo bielkovin a vody ti moze poskodit oblicky.

Bellka1988

Mam 27 a 78 kg ale takto jedavam a pijem pravidelne uz cez 2 roky a vzdy som mala aspon naznak hladu aj skvrkanie a teraz nic

Panda ^-^

No 3 litre je doporuceny prijem vody pre telo zeny, takze tam by ten problem nemal byt (presne 2,7l). Voda sa vytravi rychlo takze zasytenie je len kratkodobe. Niekedy sa stava ze telo si na urcitu dobu nevyzaduje nejako obzvlast vela potravy, mozno to je dovod. A od rana ked nic nejes napr do 9 vecer, tak to mas neprijemny pocit a skvrkanie v bruchu, nie??

Kýčera

Koľko máš rokov, koľko vážiš? To množstvo vody sa mi zdá až príliš veľa, ak ješ aj polievky, ovocie a zeleninu, piješ aj iné nápoje a príliš sa nepotíš.

somTu

Nemyslim že psychicke
Ja si myslim že aj ta voda može robiť to že necitiš že si hladna...ale zase to je dobre že piješ tolko tekutin to telo potrebuje..
A vodu obsahuje aj zelenina a ovocie napr. Trošku upusti z vody a jedz aj keď nie si hladná kazde 2 hodinky niečo maléa cvič teda a daš naspať aj tych 6 kg...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Necítim hlad - Fórum - ZDRAVIE.sk