Vytok

Príspevok v téme: Vytok
Neradna

Dobry den, ja mam taky problem, ze uz 4ty den pozorujem u seba vytok, aky som este doposial nemala. Ked ho mozem charakterizovat, je taky dozlta aj priesvitny a hlavne co je, kyslo zapacha, teda on sam o sebe nezapacha ale je nechutne kysly chutovo... Fakt neviem kam tento vytok charakterizovat, doplnujem, ze ziadne zacervenanie, skrabanie, palenie, bolesti v podbrusku nemam. ak by ste mi mohli poradit prosim. Dakujem.

Slobodna

Odpovedala som ti, ako sa robi vyter. Na buduce, neochutnavaj vytok, su v nom rozne bakterie. Aby si nemusela ist aj na vyter hrdla.

shayleen

No ja nemám slov :D aj keď si panna ti môže robiť výter. Nebude predsa robiť s handrou s priemerom 5 cm

Keďže máš internet na Zdravie.sk mala by si mať aj internet na Google a tam sa pozrieť ako sa to vlastne robí

Podaktorí mladý ste fakt...

Neradna

Ty mas krasne vyjadrovanie Slobodna... Ja som u gyn este nebola a nemema rusenie ako sa robi vyter preto sa pytam, ci mi pojde tou vatovou tycinkou az dovnutra alebo ked mam len ten vytok tak ci bude stacit len zvonka...?

Slobodna

Nie, skor som si to predstavila tak, ze si si prsty dala do cikuli a oblizla. Vyter ti urobi normalne, lebo ti ho nebude robit cez cikulu do hrdla.

Neradna

Hej, zaujimalo by ma co si ale predstavujete pod tym ochutnat, ue som si dala do poharu a vypila ci co? Kriste... No a vyter mi ako spravi ked som este panna?

shayleen

Slobodná jasné že ju ochotná la už pod iným ničom toto isté opisovala a že ochutnala no pfuj.

Už ty bolo radené aby si sa za gyndom naznačuje na zápal či začínajúce sa ochorenie tak nečakaj a hop za gyn

Slobodna

Je nechutne kysly chutovo ? Co si ho ochutnavala ?
Gynekolog. Nemozeme urobit vyter a mikroskopicky rozbor, nemozeme teda stanovit pricinu a liecbu.
Neliecene vytoky sposobuju neplodnost.