Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zavolat jej alebo nie?

Príspevok v téme: Zavolat jej alebo nie?
jano423

Zdravim, potrebujem radu, ako sa zachovat mozno trochu v banalnej situacii, ale zisiel by sa mi objektivny nazor niekoho nezaujateho. Mam 21 rokov a slecna 18. Minuly rok niekedy v septembri som sa spoznal s jednou slecnou, ktora ma velmi ocarila, nikdy som nestretol este niekoho takeho, kto by ma takto zaujal. Chodili sme spolu vonku, prechadzali sa, pisali si, hoci s odstupom casu, si uz uvedomujem, ze som na nu siel trochu zle, ale bola to prva zena, o ktoru som mal zaujem, takze nejaku prax v tychto veciach som este nemal. Bol som z nej trochu zmateny, lebo som nevedel vobec vycitit na com som. Zial odchadzal som v oktobri na staz do zahranicia a vratil som sa az teraz v polovici jula. Vtedy, ked sa zacala taka trochu debata na tuto temu, povedal som jej, ze mi je s nou velmi dobre, ze je zlata, ale nechcem jej ublizit, nakolko odchadzam prec a neviem, ci by to bol najlepsi napad, na co mi odpovedala, ze ma dost podobny nazor. Neviem, ci som spravil dobre alebo nie, niekedy sa aj nad tym zamyslam, ci to bol dobry napad to nechat tak alebo nie, no uz to nema zmysel riesit pretoze to nezmenim. Ked som odisiel tak asi mesiac sme si zvykli pisat, potom asi mesiac, mesiac a pol nic, a vtedy mi zacala dost vypisovat, co bolo dost nezvykom, kedze vzdy som sa musel ozvat prvy ja, ona to nejak v oblube nemala. Viacmenej to tak zostalo, az kym som neprisiel domov. Strasne ma chcela vidiet, a zacal som aj trochu citit, ze mozno ma zaujem, citil som obcas aj trochu jemnej ziarlivosti, z coho som bol aj trochu rad, ze sa to mozno konecne niekam pohne. Dost sa to pokazilo zhruba pred troma tyzdnami na zaciatku augusta, kedy sme boli spolu s jej kamaratkou a s mojim kamaratom u nas na dnoch mesta, pretoze ma sama volala, ze budu same, tak, ci sa nechceme pridat. Vsetko bolo super, dobra nalada, az zrazu sa pritrafila nejaka partia chalanov, s ktorymi sa dali do reci. Najprv som tomu neprikladal nejaku vaznost, ved sa len rozpravaju. No po chvili bez toho, aby nam nieco povedali, sa postavili bokom a odisli. Zostali sme tam dvaja pozerat na seba, ze co to akoze malo znamenat, a isli sme prec. Odvtedy som s nou nebol ani sa jej neozval, kedze ma to dost nastvalo. Podstatou je, ze odkedy som ju uvidel, odvtedy mi stale beha po rozume, nie som z toho nejak mimo alebo nieco, len proste dost casto na nu myslim, a trochu ma to aj mrzi, ze to dopadlo tak ako dopadlo. Myslite si, ze jej mam zavolat alebo sa na nu uplne vykaslat?

odpovedam

3 tyzdne pasivity je dost dlhy cas. osobne si myslim, ze si jej hned mal dat najavo, ze ta to nahnevalo a pytat si vysvetlenie. po tak dlhom case ja osobne by som to uz nechala tak. su baby, ktore len potrebuju vzbudzovat pozornost, lebo sa citia nevsimane. a tato tvoja mi taka pride. ked si sa jej dlhse neozval, sama sa ozvala, ale akonahle mala v meste okolo seba inych, velmi lahko na teba zabudla... ale to je len moj nazor. kazdopadne, ak mala nieco surne a musela z mesta odist, mala ti to normalne prist oznamit, pripadne aspon do par dni napisat, ospravedlnit sa a vysvetlit. podla mna s nou stracas cas. nevazi si ta.

van Alden

Slobodna ma uplnu pravdu. Nechapem, preco sa musis uistovat co mas urobit.. si dospely chlap (aspon podla toho co si napisal ste obaja). Ale uprimne, ona sa nechova ako 18-rocna, ale skor ako decko. Ak chces vediet moj nazor, ja by som sa jej neozval, ved sa to nevie spravat ako dospela osoba.

Slobodna

Na hrdost sa vykasli. Ak chces, tak jej zavolaj, to prezijes. Obaja ste este neskuseni ohladom vztahov, ucite sa. Jej spravanie je dost nezrele. Najprv sa snazi a potom ta vymeni za partiu chalanov. To sa fakt nerobi. No ak jej nezavolas, mozno budes mat stale otazky.

Mesačný princ

Ja by som sa neozval. Mám svoju hrdosť a ak by som išiel s niekým von tak od neho predsa bez slova neodídem...

Určite by som sa osobne neozval. Nestála by mi tá osoba zato.

ale súhlasím so Slobodnou :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zavolat jej alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk