Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžem milovať 2 osoby ? Ako mám postupovať

Príspevok v téme: Môžem milovať 2 osoby ? Ako mám postupovať
marcus11

Dobrý deň, dakujem vopred za prečitaj a názory odbornika prípadne niekoho kto bol v podobnej situácií.
Som vo veku ked už rozmýšlam na manželstvo a rodinom. Mal som dá sa povedať važný vztah, ktorý trval 3 roky. Miloval som ju velmi, a dával som jej to aj najavo. Určite som nikdy nič neprehnáal a pre mna to bolo láska ako na prvý pohlad tak aj som si predsavoval že s nou budem už navždy. No po čase som sa jej priznal k jedenj moje zálube, ktoré nie je obyklá ale nie je to nič nechutné. Jej sa to žial nepačilo, snačili sme sa týždne dako to vyriešť. Ja som sa toho nevedel vzdať ona priajať a nakoniec došlo k rozchodu. Bol som z toho zničný snažil som sa to ešte viac krát zachrániť ale nedalo sa to. Nakolko som bol z toho zničený tak celkom skoro som si našiel novu známosť ale vo vnutri som ešte stále myslel na bývalu. Dal som sa do vztahu z novo aj preto že bývala už nejavila záujem a mysle som si že bezo mna jej bude lepšie. Musim ešte poznamenať že ex mala niekedy problémy s tým že nedokazala prejaovať naklonosť ani doma ani pri mne. Co mi vo vztahu chýbalo. Nová priatelka bola jej opak bola spoločenská, mila, prejavuje náklonosť ozaj mam pocit že jej na mne velmi záleži a že ma miluje. Vravi že aj chce aby to bol jej posledný vztah. Ja ju takisto lubim dokonca sa jej ta moja zaluba páči a v tom sme sa našli. Rozumieme si aj povahovo aj vo všetkom.
No nedávno som videl prvý krát bývalu na živo a uplne som sa zrutil som vkuse vystersovaný je mi zle a myslím stále na nu. Viem že keby som sa dokazal vzdať tej moje zaluby tak sme mohli byt spolu. No stále mi tam chýbal ten prejav naklonosti a jej náladovosť. Neviem prečo stále na nu myslim a vo vnutri mám pocit že lubim 2 osoby a neviem čo mám robiť. Nechem novej priatelke ubližovať samozrejme ju aj lubim. No bojim sa aj že s ex ak by sme sa dali do kopy tak o paru rokov by sa tie problemy prejavili. Zrušil som s ex uplne kontakt ale stále neviem prestať na nu myslieť. Neviem či je to tým že ma nesmierne priathovala a považoval som ju za najkrajšiu. Tak prosim o radu, prípadne váž nazor. Dakujem

Filip TT

Iné ženy sa Ti môžu páčiť, môžeš dokonca mať rád niečo na nich a pre niečo ich obdivovať, ale skutočná láska je akt vôle

- skutočnou láskou miluješ tú, ktorú CHCEŠ aby si miloval.

Ak je láska založená na vôli, tak vytrvá a vieš sa pre ňu obetovať.

pistek

...ked clovek miluje naozaj a skutocne, tak neviem, ci je nieco take, co by ma dokazalo odradit, odohnat, odlubit sa od mojej milovanej lasky. Vsetko sa da pochopit, akceptovat, prijat ci aspon respektovat chapat. Zivot je predsa cely o tolerancii a kompromisoch. Mna by zrejme nic neodradilo od mojej lasky.
A suhlasim s mesacnym princom a so slobodnou.
Marcus. Dostal si od zivota velky dar. Ze ti poslal do cesty zivota zenu, ktora ta chape, respektuje, miluje takeho, aky naozaj skutocne si. Pred nou sa nemusis pretvarovat, menit, hrat sa na nieco cim-kym nie si. Sam pises ako sa zhodujete, ma vsetko co si vzdy hladal, po kom si tuzil a co si od zivota vlastne chcel. Nehazarduj s tym co mas. Stratit je tak lahke. No najst ci ziskat spat..uz tazsie ak nie nemozne. Zivot nie vzdy dava viac sanci. Mozno ta prva zena bola len skuskou, predzvestou toho, co malo prist do tvojho zivota v podobe tejto druhej zeny. A ver, keby ta prva laska bola skutocna naozajstna a ta prava..osud karma atd..tak ste spolu doteraz ak nie navzdy a nik a nic by vas nerozdelilo. Laska..ta prava skutocna bude s tebou v dobrom i v zlom, v stasti i v nestasti, v zdravi ci v chorobe. A prekona vsetko..alebo urobi preto vsetko co je v jej silach a moci

dvojpes

nevracaj sa naspat, to uz si skusal a nevyslo to.
nasiel si si lepsiu.
a ta tvoja zaluba, to musi byt nieco velmi divne, ak to mohlo sposobit rozpad vztahu.
tipujem, ze sa pri sexe obliekas do kostymu pokemona.

Slobodna

Napis zalubu, inak nemozeme sluzit. Sa nehanbi :) No a k tvojej otazke ti napisem tolko, ze si riadny trulo. Nasiel si zenu, s ktorou si si uzasne sadol, akceptuje tvoju zalubu a lubis ju. Ale to ste celi vy muzi, nevazite si, co mate a chcete nieco ine a viac, az kym nestratite vsetko. Spomen si, preco ste sa s byvalou rozisli, sam priznavas, ze to vobec nebolo len kvoli tej zalube. Teraz si ju videl a si z nej paf. Vobec ani nevies, ci by ta vobec ona chcela spat. Myslis, ze si toto tvoja sucasna partnerka zasluzi ? Ze sa nespravas ako total chrapun, uz len tym, ze nad tym vobec uvazujes ?

skorosenior

Pokiaľ to nie je záľuba ktorú musí robiť s tebou (ako análny sex alebo bývanie na samote a konzumácia len vlastnoručne vypestovaných produktov) tak štvrtina mužov má záujmy o ktoré sa žena ani najmenej nezaujíma. Druhá štvrtina má koníčky o ktoré žena prejavuje zdvorilostný záujem (to sú tie prefíkanejšie), tretia má záujmy ktoré im žena zakazuje a štvrtá môže mať len tie záujmy ktoré má žena. Čiže ak by sa na to bral ohľad to by sme boli všetci slobodní a ľudstvo vymrelo :)
Zase aby som bol spravodlivý, z tisícov manželských párov ktoré som za život poznal bolo niekoľko kde obaja mali dobroveľne rovnaký koníček, väčšinou sa spoznali kvôli nemu.

Mesačný princ

Marcus111 - musíš si odpustiť. Cítiš vinu za to, že máš taký koníček a zosobňuješ si jej odchod.

Neverím, že milujúci človek, niekto kto ,,NAOZAJ,, toho druhého miluje odíde pre čokoľvek. Neodíde! Prečo ľudia trpia partnerov alkoholikov, narkomanov, hazardných hráčov či tyranov?
Môže to mať rôzne príčiny, ekonomická situácia, deti, práca... ale...

Vždy tam bude to ale. Prečo sem nenapíšeš, aká je tá tvoja záľuba? Veď ťa tu nik nepozná a aspoň by si sa dozvedel reakcie.... Spoločnosť nerada riskuje a je nastavená jedným smerom. Kto vie? Možno sa bývalá len zľakla alebo si si vybral jednoducho partnera, ktorý ťa mal ,,LEN,, niečo naučiť.

Ale prečo si to dávaš za vinu? Odišla, pretože s tebou nezdieľala. Bolo by lepšie ak by sa tvárila, že sa jej to veľmi páči a ostala? Takto by to bolo ok?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžem milovať 2 osoby ? Ako mám postupovať - Fórum - ZDRAVIE.sk