Panic v 29 rokoch

Príspevok v téme: Panic v 29 rokoch
piter

TREBA BRAT SHUMOROM
Panic ako taky vo viacerich clankoch a roznich strankach som cital problem otom kto je v kolkatich este panic.
Niektori boli stoho nanervy a inny zase extremnich depkach nad ktorimi vyhravali hormony, no a ja mam 29 a som panic a tiez zozaciatku nadomnou vyhravali hormony ale pocase sa to zacalo ukludnovat a teraz to berem s rezervou a nerozmyslam nadtim. Ano je to divne mat 29 a byt panic no co mam vzivote smolu som skaredy ako cert v zivote som to nemal stokrat ruzove som odlisny nez ostatny a mam tak trochu fobiu zludi teda skor zo zoznamovania a nadvezovanim snimi nejaku tu rec lebo neviem co mam povedat bojim sa ze trepnem nejaku tu somarinu adt. Uz od zakladky som mal problem vychadzat sniekym nakolko si zomna kazdy robil len srandu ohladom toho ako vyzeram aky som patril som ktim slapsim na ktorich si mohli dovolovat ti tzv:alfasamci a baby sa len smiali dosla stredna tam samej vul sami mafian ako to byva na ucnovke kazdi sa chce ukazat pred tim druhim ze on je viac no a mna isiel slak trafit ztoho takze stredna nic moc nemal som ziadnich kamaratov kamaratky a nemal som skim ist any von no a to my ostalo az dodnes osamelost utiahnuty doseba a preto mam aj tak trochu tu fobiu zludi. Je to chore byt este panic v 29 mozno hej mozno ne kazdopadne si mozem asi zato sam no ale lutovat sa zato nebudem snazim sa nato nemyslet aj ked to niekedy nejde no a ked niekedy chytim ruje tak ho chytim parkrat ho oplieskam o stenu a je pokoj nachvilu. A jak som cital sem tam ze si mozme zato sami a to pisali baby no neviem ci hned zato mozme my ze baby chcu skusenich a otazka kde sa da ta skusenost zohnat treba ist do bordelu alebo na panonsku alebo da sa to zohnat v supermarkete POZOR BABY NIC VZLOM ANY PROTI VAM NIC NEMAM ALE NAJDU SA AJ TAKE O KTORYCH TERAZ PISEM POVRCHNE ......Raz my dokonca jedna napisala ne nemenovanom fore ze v isom clanku s podobnou tematikou vraj ma treba ukamenovat,upalit ,odstrelit a takich ako ja vykinozit ine zas ze musime byt skarecsi ako cert no ja si to priznam ja som za tich 29 rokov som si uz zvikol no co uz no a uz som zabudol o com som chcel dalej pisat ale aspon mensi odkaz pre tich par ludi ako ja nezufajte nechytajte hned mindraky a sebevrazebne sklony to su len hormony a co ma prist pride nie hned zajtra otizden ale pride chce to cas a ked ne tak sa sem vratim a zalozim clanok o seniorskych panicoch po 50tke.
A teraz poprosim spustite tu vlnu krytiky a nadavok ocom vlastne tocim a ze neviem pisat a mam ist na pokec ale brizd.

Zbohom a do Zhormovania priatelia

pitr1

Slobodna
keby to bolo tak jednoduche jak stim bicyklom a byciklovat sa viem.
Ale tu nejde o sex alebo ci som panic nato kaslem stim som sa vyrovnal a ked to namna pride tak ho jednoducho prepleskam nech neotravuje a poslem ho spat ale tu je skor nachuja to ze neviem skor nejde niekoho skim by som sa mohol porospravat kto by ma vypocul a jednozdruhim a jak dalej pisali to si mozem rovno spravit plastiku a stim jedenim tak cca pred10.mesiacmi som mal 100kg teraz mam asi60-70 uz neviem racej sa uz nevazim prednedavnom som si kupoval skoro vsetko nove co uz my bolo vsetko velke a teraz my je velke to co som si kupoval prednedavnom vsak ja nejebem bankarku a uz pribrat sa nedari uz to ide iba dole. uz emkove veci su my velke asi prejdem na decke odd snad to my nebude tiez velke.asi tak...

Python

No ja mam 25 a som panic a dost ma to sere. Ked vidim nejaku peknu zenu tak nemam odvahu ju oslovit, a pride mi to blbe oslovovat zenu len tak na ulici. V skole som tiez nepatril medzi najoblubenejsich, bol som ten utiahnuty vzadu co sa s dievcatami ani nerozpraval, takze skusenosti so zenami nemam vobec ziadne. Dalsi problem je, ze aj keby som nabral odvahu nejaku oslovit a pozvat ju niekam, neviem o com by som sa s nou bavil, pretoze pracujem v IT a to je aj moja jedina zaluba. Vacsina zien chce sportovcov a pod. a od takych "nerdov" len utekaju, pokial sami niesu "nerdky" :D take zeny ma ale zase fyzicky nepritahuju, teda nemam potrebu ich ani oslovovat :) Je to zacarovany kruh z ktoreho sa neda dostat von.

nervusvagus

pitr1 a co robis preto aby si vyzeral trosku viac k svetu?
Papaj vyzivne jedlo a sportuj aby si nabral nejake tie svaly. Nielen nabral ale aj posilnil svalstvo brucha a chrbta a mal lepsi postoj tela. Zmen uces chod do kadernictva, kup si nieco na seba coolove. Zmen sposob vyjadrovanie, trenuj rec. Ak mas nejake peniazky nazvys daj si upravit zuby ak mas ten problem. Myslis ze by po svete chodilo tolko peknych bab ak by sa predtym doma neupravovali pred zrkadlom? Myslis ze sa take pekne rano budia alebo ze sa take fesandy rodia?
Musis nieco ponuknut aj ty svetu a nielen cakat ze svet sa bude tebe nukat. To plati nielen pri hladani partnera ale aj prace.Netreba len pi*ovat ale aj konat.
Mozem ta pochopit jedine vtedy ze mas problem siniekoho najst ak by si bol tucny pre niejake ochorenie alebo prilis chudy, ak by si bol velmi vysoky ci nizky. Vtedy moze byt dost problem si niekoho zbalit. To by som ti veril.

Slobodna

Si spomen, ako si sa ucil bicyklovat. Kolkokrat si spadol na rit a mozno si aj drzku narazil a predsa si to skusal znovu a znovu, az kym si si paradne nezajazdil a nenaucil sa to. Len dufam, ze mi neodpises, ze sa bicyklovat nevies :) Lebo presne tak je to so vsetkym v zivote.

dandaD

Vzdy ma tak nekonecne boli, ak citam o niekom, co sa trapi a nemam ako mu pomoct.
Ci mal alebo ma clovek sex nie je meradlom nejakeho uspechu. Ja viem, ze sa mi to asi lahko hovori. Ale su ludia, co nemaju sex, mali sex len urcitu dobu, nemozu mat sex, lebo to nejde zdravotne, alebo maju sex na figu.
Prosim ta, nerob ziadne blbosti. Staraj sa o seba a rob si sex sam, ved to robia vsetci, zenati, vydate, slobodni, chori, zdravi..
Tak mozno este rok, dva tri a budes v skupinach hore popisanych.
O.i. muzi maju byt muzni v nazoroch, postojoch a vobec nemaju byt pekni. Ti su do zivota najsamhorsi.

pitr1

Tak skusil som a mozem uz nato jebat.
Snazil som sa nadviazat kontakt sjednou odnas z roboty ktora vyzerala byt fajn baba ma tie iste zaluby ako ja niektore ide o fotenie a ked som sa snazil nadviazat na toto tema tak odpoved bola nemam otravovat a mam sa kuknut do zrkadla a ma to vobec este zmysel clovek sa moze snazit jak kokot a furt je napicu OZVEM SA PO 50TKE DOVI DOPO

pitr1

slobodna

prepac berem spat nevsimol som si .
mal som konicek ktori mam rad fotenie ale kazdy mi nadaval ze furt chodim fotit kvetiny a ja nozem zato ze mam rad prirodu a fotenie makra

Prezyvka055

Hmm a co si mam kupit skodovku?

Btw ak chces babu musis ju niecim zaujat, nemusis byt pekny, staci ked budes inteligentny, alebo budes mat peniaze. Proste jedna vec. Ak nie si v nicom dobry tak asi nikoho nezaujmes. Skus pouvazovat o tom ake su tvoje klady a na to sa zameraj. Na zapory kasli. Nie su podstatne.

pitr1

Slobodná

Sorry ale čo ja mám so zlatolopkami ja zas normálnu som pomali nenašiel prepáč že tá sklamem ale tvoj članok nieje omne ja nemám auto len eletricenku bývam v byte v Petržalke a nemám ani tučne konto zarábam len 700 v čistom a sú aj normálni chlapi ja tiež nemusím všelijakých tich trapkov ala biber a tich čo sa jebu s BMW aby každ videl aké má nadupané faro asi tak