Panic v 29 rokoch

Príspevok v téme: Panic v 29 rokoch
piter

TREBA BRAT SHUMOROM
Panic ako taky vo viacerich clankoch a roznich strankach som cital problem otom kto je v kolkatich este panic.
Niektori boli stoho nanervy a inny zase extremnich depkach nad ktorimi vyhravali hormony, no a ja mam 29 a som panic a tiez zozaciatku nadomnou vyhravali hormony ale pocase sa to zacalo ukludnovat a teraz to berem s rezervou a nerozmyslam nadtim. Ano je to divne mat 29 a byt panic no co mam vzivote smolu som skaredy ako cert v zivote som to nemal stokrat ruzove som odlisny nez ostatny a mam tak trochu fobiu zludi teda skor zo zoznamovania a nadvezovanim snimi nejaku tu rec lebo neviem co mam povedat bojim sa ze trepnem nejaku tu somarinu adt. Uz od zakladky som mal problem vychadzat sniekym nakolko si zomna kazdy robil len srandu ohladom toho ako vyzeram aky som patril som ktim slapsim na ktorich si mohli dovolovat ti tzv:alfasamci a baby sa len smiali dosla stredna tam samej vul sami mafian ako to byva na ucnovke kazdi sa chce ukazat pred tim druhim ze on je viac no a mna isiel slak trafit ztoho takze stredna nic moc nemal som ziadnich kamaratov kamaratky a nemal som skim ist any von no a to my ostalo az dodnes osamelost utiahnuty doseba a preto mam aj tak trochu tu fobiu zludi. Je to chore byt este panic v 29 mozno hej mozno ne kazdopadne si mozem asi zato sam no ale lutovat sa zato nebudem snazim sa nato nemyslet aj ked to niekedy nejde no a ked niekedy chytim ruje tak ho chytim parkrat ho oplieskam o stenu a je pokoj nachvilu. A jak som cital sem tam ze si mozme zato sami a to pisali baby no neviem ci hned zato mozme my ze baby chcu skusenich a otazka kde sa da ta skusenost zohnat treba ist do bordelu alebo na panonsku alebo da sa to zohnat v supermarkete POZOR BABY NIC VZLOM ANY PROTI VAM NIC NEMAM ALE NAJDU SA AJ TAKE O KTORYCH TERAZ PISEM POVRCHNE ......Raz my dokonca jedna napisala ne nemenovanom fore ze v isom clanku s podobnou tematikou vraj ma treba ukamenovat,upalit ,odstrelit a takich ako ja vykinozit ine zas ze musime byt skarecsi ako cert no ja si to priznam ja som za tich 29 rokov som si uz zvikol no co uz no a uz som zabudol o com som chcel dalej pisat ale aspon mensi odkaz pre tich par ludi ako ja nezufajte nechytajte hned mindraky a sebevrazebne sklony to su len hormony a co ma prist pride nie hned zajtra otizden ale pride chce to cas a ked ne tak sa sem vratim a zalozim clanok o seniorskych panicoch po 50tke.
A teraz poprosim spustite tu vlnu krytiky a nadavok ocom vlastne tocim a ze neviem pisat a mam ist na pokec ale brizd.

Zbohom a do Zhormovania priatelia

Unknown123

jeeežkove zraky :) ja nechápem, prečo ľudia riešia také kraviny. Čo je na to, že si panic? vari tí, ktorí sú panici/panny, tak tí sú nejakí ,,iní?"
Sú to normálni ľudia, tak ako aj tí, čo si ,,tým" už prešli. Ja mám 31 rokov a som panna a čo je na tom? cestujem po svete a nemám čas riešiť takéto veci :) ja sa mám dobre a to mi stačí. :)

Slobodna

Kazdy kto este, alebo dlho nemal sex, tak mu chyba. To je logicke. Hladovka je prospesna zdraviu, ale neda sa drzat vacsne. No a po hladovke zalezi od teba, ci sa prezeries prvym, co ti pride pod ruku a bude ti este dlho zle, alebo si vychutnas naozaj skvele a zdrave jedlo. V zaciatkoch vztahov kazdy suka ako biele mysi, no potom sa to aj tak ustali a ta frekvencia je sice menej casta, ale o to lepsia. Popri problemoch a beznych starostiach, praci, aj tak ludia nemaju cas ani chut sexovat kazdy den. To je len taky mytus, ze ludia, ktori maju vztah, ci manzelstvo sa miluju kazdy den niekolkokrat. Ved to ani nejde. Stavicka u muza sa musi trosku nazbierat, aby to bolo ono :) Neboj sa, dockas sa aj ty. Su take spolocenske klise, napr, aj o tom, kedy by uz zena mala byt vydata, ale neexistuju ziadne tabulky, kedy je vhodny vek na to, alebo hento. U kazdeho je to individualne. Niekto na tie dobre veci musi cakat dlhsie.

kebab

chlape, nič v zlom ale mňa si pobavil vetou "dá sa to zohnať v supermarkete?"
haha a to akože čo chceš zákazníčky či predavačky prosiť aby ťa odpanicovali či ako si to myslel? :D
nerob si ťažkú hlavu z toho že si ešte nemal sex. Sex nieje až tak najpodstatnejšia činnosť na svete. Váš panicov myslím behá viac ako dosť po svete aj tom našom slovenskom. Ja som bol panicom do 25 roku. Veď nikto to na tebe nevidí že nemávaš sex. Vieš koľko ženatých mužov nemáva sex len preto lebo sú buď z časti impotentní, prepracovaní, unavení či žijú so ženou ktorá ich nepriťahuje len kvôli deťom sú spolu. Ktorí ženáč sa ti prizná že máva sex len raz za dva mesiace. Žiaden, všetci budú v práci a pred kamošmi rozprávať o sexuálnych radovánkach s manželkou aj keď opak je pravdou.
a nie každý alfasamec mavá aj sex. Niektorí to len hrajú akí sú sexuchtiví. Mal som kamoša ktorí neustále hovoril o babách, o sexe, o kondómoch, bordeloch a pod. Raz som mu dohodil jednú kamošku na rande. Ona bola taká sexuchtivá ale čo rozprávala o ňom po rande bol uplný opak toho akého hral pred nami. Vraj sa nechcel ani bozkávať. Doslova jej z toho rande ušiel. Takže nič nieje také ako sa na prvý pohľad zdá.
športuj, veľa mužov rieši nedostatok sexu športovaním najmä vytrvalostným aby zo seba dostali ten testosteron z nohavíc :D

Vertrandy

V 50 sa ti u dverí ma objaviť Gandalf a zobrať ťa na neočakávané dobrodružstvo.

Ale nie súcítim s tebou... čaká ma to isté s najväčšou pravdepodobnosťou :D

pitr1

lucie

Myslis ze po osemhodinovej sichte za pasom co mam ruky vytahane a nohy zodrate a neustalom priamom prievane co mam hlavu vyfukanu mam chut ist este behat? vsak ja sa domov plazim.

mam56

Dufam ze vam to vide aspon niekto ma stastie. A nejak zavazne problemy nemam vsetko v norme. ja som len chcel trosku reagovat na vseliake fora a clanky otom jak niekto fnuka ze ma tolko a je panic tak som chcel trochu prispet aj ja . Povodne som to chcel napisat inak ale ked uz som zacal tak to islo samo a mozno sa moze niekomu zdat ze tu fnukam ale pravda je inna ja si uvedomujem vsetky tie chyby co robim co by som mal zmenit ale tu nejde oto ze mam 29 a som panic ale celkovo o moj zivot. ja som jak sampanske ked ho otvoris je plny bubliniek a ma iskru ale cim dlksie ho nehas otvorene tim rychlejsie vyprchne a strati tu iskru a ja som az dlho bol otvoreny.

sob rudolf

Chlape, podľa mňa nie je ani čudné, ani škodlivé byť v 29 rokoch panicom. Čudné sa mi zdá riešiť to kde kade po internetoch.

Pozri, ak to berieš ako druh terapie, akože vypísať sa zo svojej traumy na verejnom fóre, ok. Ale aj tak mi tie tvoje postrehy nejako nekorelujú s tvojim kalendárnym vekom. Hlavu hore človeče, si veľký chlap! Nefňukať a neklamať si, radšej sa urýchlene prijať taký aký si a následne na sebe pracovať. Držím palce!

lucie

Musíš začať behať. Je to šport ktorý ťa finančne nezrujnuje. Vyvetráš si hlavu, zlepšíš životosprávu a skrásniš. Beh je ta najlepšia prechádzka keď si sám.

mam56

Sex je zdravý. Je to prirodzená vec. Ak ho nemáš, tak isto máš z toho nejaké problémy. To je jasné.
Môžeš aj povedať aké.
Ja som teraz zamilovaný do jednej ženy. Celý sa rozplývam vo vnútri, čo ju tak milujem, niečo nádherne. Ešte nežijeme spolu, ale už to nejako uhráme.
Musíš niečo vedieť, byť v niečom dobrý, potom si ťa niektorá všimne.
Ísť za každú cenu do vzťahu je hluposť, najpodstatnejšie je porozumenie.

pitr1

Tieto vase reci su sice pekne a hlavne ked ich pisu baby ale prenma to uz nema vyznam to by ste ma museli poznat osobne.V mojom zivote uz bolo tolko sklamania a ponizovania ze uz sto stratilo zmysel ja u nemam any chut niekam chodit staci my praca ktoru mam a otom ci som skaredy ver tomu cert je krajsi mozno to mam svacnute v hlave alebo ne je my to jedno ja sa nelutujem nemam sa preco ja som sa stim vsetkym zmieril za tich 29 rokov a mozno sa chistam umriet mozno nie to je vo hviezdach cas ukaze no zatim zbohom

Deria

Tak o tom, ci si skaredy by sa dalo polemizovat. Okrem toho, chlap nemusi byt pekny ako baba. Chlap by mal byt sarmantny, zdravo sebavedomy, no a humor je vzdy vitany. Kazdy ma sice inu predstavu o partnerovi, myslim vsak, ze baby nebaziruju na tom, aby chlap vyzeral ako panenka.:) Myslim, ze u teba je hlavnym problemom, ze sa v tebe zakorenila predstava, ze si skaredy a pritom to vobec nemusi byt tak. Nemysli na to, venuj sa nejakym zmyselnym veciam, konickom a ked sa ti nejaka bude pacit a budes mat pocit, ze si ta aj ona trochu vsima, prihovor sa jej, vsak nemas co pokazit. Aj ak ta odmietne, svet sa nezburi, je tam toho! Skusis stastie u druhej. Ak mas velku tremu, nemusis zacat hned so zenami. Snaz sa zapajat do reci aj na ulici, ci v parku, ci hocikde inde s ludmi, ktori maju chut diskutovat. Potrebujes vyjst zo seba, teda trenuj. Pises, ze tvoj zivot je monotonny, tak chod, rob, hovor, hovor, zartuj, bud vesely a riskuj!! Neber sa tak smrtelne vazne, nemas co stratit!! Povedz si, ze horsie uz nemoze byt ako je. Tak sa pekne trenuj a jedneho dna zistis, ze to nie je tak zlozite, ako si si myslel. Ja som uz bola zamilovana do muza, ktory vobec ale vobec pekny nebol ale pre mna bol uzasny a nebola by som menila za ziadneho krasavca. Takze hlavu hore, este toho mozes vela stihnut v zivote ale v prvom rade sa musis zmierit s tym, ako vyzeras.:)