Panic v 29 rokoch

Príspevok v téme: Panic v 29 rokoch
piter

TREBA BRAT SHUMOROM
Panic ako taky vo viacerich clankoch a roznich strankach som cital problem otom kto je v kolkatich este panic.
Niektori boli stoho nanervy a inny zase extremnich depkach nad ktorimi vyhravali hormony, no a ja mam 29 a som panic a tiez zozaciatku nadomnou vyhravali hormony ale pocase sa to zacalo ukludnovat a teraz to berem s rezervou a nerozmyslam nadtim. Ano je to divne mat 29 a byt panic no co mam vzivote smolu som skaredy ako cert v zivote som to nemal stokrat ruzove som odlisny nez ostatny a mam tak trochu fobiu zludi teda skor zo zoznamovania a nadvezovanim snimi nejaku tu rec lebo neviem co mam povedat bojim sa ze trepnem nejaku tu somarinu adt. Uz od zakladky som mal problem vychadzat sniekym nakolko si zomna kazdy robil len srandu ohladom toho ako vyzeram aky som patril som ktim slapsim na ktorich si mohli dovolovat ti tzv:alfasamci a baby sa len smiali dosla stredna tam samej vul sami mafian ako to byva na ucnovke kazdi sa chce ukazat pred tim druhim ze on je viac no a mna isiel slak trafit ztoho takze stredna nic moc nemal som ziadnich kamaratov kamaratky a nemal som skim ist any von no a to my ostalo az dodnes osamelost utiahnuty doseba a preto mam aj tak trochu tu fobiu zludi. Je to chore byt este panic v 29 mozno hej mozno ne kazdopadne si mozem asi zato sam no ale lutovat sa zato nebudem snazim sa nato nemyslet aj ked to niekedy nejde no a ked niekedy chytim ruje tak ho chytim parkrat ho oplieskam o stenu a je pokoj nachvilu. A jak som cital sem tam ze si mozme zato sami a to pisali baby no neviem ci hned zato mozme my ze baby chcu skusenich a otazka kde sa da ta skusenost zohnat treba ist do bordelu alebo na panonsku alebo da sa to zohnat v supermarkete POZOR BABY NIC VZLOM ANY PROTI VAM NIC NEMAM ALE NAJDU SA AJ TAKE O KTORYCH TERAZ PISEM POVRCHNE ......Raz my dokonca jedna napisala ne nemenovanom fore ze v isom clanku s podobnou tematikou vraj ma treba ukamenovat,upalit ,odstrelit a takich ako ja vykinozit ine zas ze musime byt skarecsi ako cert no ja si to priznam ja som za tich 29 rokov som si uz zvikol no co uz no a uz som zabudol o com som chcel dalej pisat ale aspon mensi odkaz pre tich par ludi ako ja nezufajte nechytajte hned mindraky a sebevrazebne sklony to su len hormony a co ma prist pride nie hned zajtra otizden ale pride chce to cas a ked ne tak sa sem vratim a zalozim clanok o seniorskych panicoch po 50tke.
A teraz poprosim spustite tu vlnu krytiky a nadavok ocom vlastne tocim a ze neviem pisat a mam ist na pokec ale brizd.

Zbohom a do Zhormovania priatelia

mmoonna

Vzdycháš tu, akoby si mal u 89 rokov a bol panic. Čo už ideš umrieť, keď si myslíš, že už nestretneš niekoho? Však nenariekaj a niečo s tým urob. Porozmýšľaj, čo ťa zaujíma, prihlás sa na nejaký kurz, alebo si daj inzerát, alebo neviem čo. Hlavne niečo urob! Aj keď máš fóbiu z ľudí, musíš sa premôcť. Ak sa nepremôžeš, tak sa ani v tvojom živote nič nezmení. Porozmýšľaj o tom.

pitr1

Savas ked tak vlastne rozmyslam tak ja som to uz asi vzdal mam cakat ma nto zmysel vsak som uz aj prestal chodit von a ked idem tak sam jak inak vsak nemam skym poprechadzat a spat domov a rano doroboty a z roboty zas domou a uz nikam sa mi ani nechce ist lebo neviem kam a cobisom tam robil a jak uz som pisal mam tu mensiu fobiu z ludi.Sice ani neviem naco to tu pisem ked to nikoho any nezaujma neham to chvilu nech sa moze niekto aspon namne pobavit nech uz aspon spravim niekomu radost a potom to vymazem tak citajte bavte sa dlho to tu nebude.
Zbohom