Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trapi ma akne..

Príspevok v téme: Trapi ma akne..
Katkaaa6167

Ahoj.potrebujem od vas nazor.mam 14 a trapi ma akne.viem ze je tu uz velmi vela takychto tém...
Takze k veci..ako ludia vnimaju akne? Teda skor ako vnimate akne vy? Napisali by ste mi prosim nazor? Pretoze mam akne take v puberte co s nim vacsinou nic nespravite len musite pockat kym skonci puberta.. a paci sa mi jeden chlapec lenze kvoli akne sa mu nedokazem prihovorit pretoze mam pocit ze ho to namne bude odpudzovat..
Takze vas o to prosim..Ďakujem

Kýčera

Ak by som Ťa stretla, normálne by som sa na Teba pozrela a toto si pomyslela : "Je to dievča v puberte, môže byť choré, ale ak by upravila svoj jedálniček, mala by lepšiu pleť."

Tiez mam

Pozri ja mam akne a zakryvam si ho tymyto vecami: -odkaz odstránený-
(to pouzijem na vacsie vyrazky, nie na celu tvar)

www.vivantis.sk
(Toto pouzijem uplne ako prve)

www.krasa.cz
(A nakoniec toto) a este nejaky puder na to. Potom ked idem spat pouzivam alpu co mi trocha vyrazky zmiznu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trapi ma akne.. - Fórum - ZDRAVIE.sk