Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vysoký tlak

Príspevok v téme: vysoký tlak
edward654321

Dobrý deň, mám problém s vysokým tlakom, stačí že sa postavím s postele a vie sa mi zatočiť v hlave, alebo mi stačí vypiť šalku kávy alebo pivo a môj tlak stupne a začne mi byť divne, pri tom sa zdravo stravujem nejem sladkosti vypražané jedlá nepijem ochutené E-čkové vody ani bublinkové a športujem, keď som boo minule na dovolenke tak sa mi ten stav zhoršil keďže som nešportoval, no keď aktívne športujem tak som na tom lepšie, neviete čím to môže byť? neverím že je normálne že sa mi dvíhne tlak po šálke kávy, niečo na každodenné vyrovnávanie tlaku? mám 23 rokov. za rady vopred ďakujem

edward654321

Prave som tu cital temu kde sa riesila neurogenna tetania, nato som si spomenul ze mi to bolo diagnostikovane asi ked som mal osem rokov, dlho som stym lietal po doktoroch no neprisla zmena, vzdy som bral haloperidol richter po ktorom som bol neustale totalne unaveny a asi tak v 15-som sa nato vykaslal kedze nekonecne behacky po doktoroch mi boli k nicomu, inac tie stavy co som opisoval trvaju roky niesu novinka

trojklanny

Imelo si zbieram sám, ale nie je to riešenie, opakujem, si mladý na vysoký tlak. Skôr by som sa zameral na ľadviny a nadľadvinky. Imelo na úpravu tlaku sa berie 3 x 3 šálky denne tri týždne, potom 2 x 2 šálky dva týždenne a potom 1 x 1 týždeň šálka denne.
Imelo sa suší a potom melie, v čajovni ho majú už pripravená na macerat, ty si musíš pomôcť s iným problémom.

edward654321

čo sa týka toho imela nemôžeš mi sem hodiť nejaký link ktorý kúpiť nech nekupujem nejakú blbosť? ďakujem

edward654321

hodnoty si nemerám, neviem čo viac som mohol k tomu napísať skús sa spýtať konkrétnejšie, normálne som zdrávý nikdy som nemal žiadne zdravotné problémy anni nič podobné, čo sa týka srdca nikdy som nepociťoval bolesť nespozoroval nejakú aritmiu ani nič podobné, skúsim ten imenlový macerát, ak sa to nezlepší piť to ďalej? ďakujem

trojklanny

Si mladý na takto vysoký k.tlak. Nič viac si nenapísal, tak za predpokladu, že máš problém s nadľadvinkami, môže to byť aj srdce. Pi imelový macerát 6 týždňov.

van Alden

mozno je to len take obdobie u teba, kde sa moze sklbit stres, prepracovanie, unava, to vsetko moze negativne vpyvat na krvny tlak. Skus si v lekarni kupit magnezium (napriklad sumive tabletky) a uzivaj ich. Hlavne bud v klude, nestresuj sa zbytocne. Ak by sa ti to ale nezlepsovalo, urcite bezodkladne navstiv lekara, nech ta posle na vysetrenia (bud na interne alebo na kardiologiu). Mimochodom, aky vysoky ten tlak bol?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vysoký tlak - Fórum - ZDRAVIE.sk