Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

môže s toho niečo byť?

Príspevok v téme: môže s toho niečo byť?
Sokky19

Zdravím. Mám otázku ohľadom jednej baby. Mali sme 3 mesiace do zadu taky nazvyme to vzťah. Problém bol hlavne vo mne ze som sa správal ku nej ako sa mi zachcelo. Raz milo raz odmerane raz zle. Neviem prečo to so mnou tak trieskalo ale bolo to určite aj Ego a ze som ani nejak tak nad vzťahom s ňou nerozmýšľal. Mali sme aj sex aj som jej opitý vravel ze s ňou chcem byť. Sex bol fajn aj tie dni s ňou. Až keď ju prestalo baviť ako som sa choval a už sa so mnou skoro vôbec nebavila mi to prišlo ľúto a chcel som ju späť. Chýbala mi. A aj sme to ukončili. Ešte somto chcel napraviť al nevyšlo lebo som tlačil. Nakoniec som tomu dal čas. Po dlhsiom čase som jej napísal bolo to ešte také zejednoslovne vety. Ale išli sme sa spolu najesť. Sem tam som jej napísal aj. Bolo to fajn. Nakoniec sme sa náhodne stretli v čajovni a dlho tam kecali smiali sa a bolo to super. Prišlo mi to ako keby už to bolo v pohode. Chcem jej ukazat ze som milý a toho človeka ktorého poznala vtedy neni. Už som šťastný a toto mi prišlo ako plus. Nechcem jej ukazat aky som tým ze ju pozvem a tak len ze mi to nerobí problém lebo takýto ja som.Pýtam sa teda ze cije šanca sa vrátiť a mať s ňou vzťah? Či to niekto mal podobne? Prípadne ako postupovať? Ďakujem pre dom a snáď story sa dá pochopiť aj keď toje zjavné chaotický napísané.

Slobodna

Ale samozrejme, ze sme priatelski :) inak by sme ta predsa neobstastnili svojimi drahocennymi radami, no a nakolko ta uz trosku pozname, vieme, ze ruzove sladucke omacky by ti aj tak nepomohli. Neviem aku radu chces. Nauc sa spravat tak, aky skutocne si a potom nebudes musiet toto riesit a dievca si bude moct vybrat, ci ta chce takeho aky si, alebo nie.

Sokky19

Zabudol som aký priateľsky sú na tomto fóre ty ľudia pýtal som sa na radu a názor nie na to aký som bol ja. A nespraval som sa chaotický len vtedy som to ako vzťah nebral a povedal jej to. Ale ja rozumiem ze vy to chapate s inej stránky takže.Vám to za zlé neberiem. Ale tým ze sme sa začali znovabaviť a sem tam aj prišla za mnou do práce tak preto mi to prišlo zvláštne.

kebab

a koľko máš rokov že sa správaš takto chaoticky raz si dobrý a raz zlý.
a to prečo ste už mali spolu sex? Ona asi nieje tiež z dobrého cesta keď má sex s niekym len tak bez vzťahu hneď.
si ste sa teda našli.
ako okej, bol si k nej zlý, ja som sa tiež niekedy takto k babám o ktoré som mal záujem správal akoby naschvál ale sex som s nimi hneď nemal. Takže ťažko povedať čo medzi vami dvoma vlastne je. Asi len tá sexuálna príťažlivosť ktorá ti bije o hlavu :-DDD Sorry

Slobodna

Nie, nemoze Z toho uz nic byt. Teraz si sa zobudil ? Najprv sa k nej spravas ako k handre a potom si rozmyslis, ze chces byt milucky peknucky ? Tvrdis, ze toto si ty, keby si naozaj toto bol ty, tak sa k nej nikdy nespravas inak, ale spravas sa k nej vzdy milo, nie iba ked sa s tebou vyspi. Spoznala tvoje obe tvare a nejde jednu vymazat.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

môže s toho niečo byť? - Fórum - ZDRAVIE.sk