Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neignoruj! pomôž mi!☺

Príspevok v téme: neignoruj! pomôž mi!☺
zuzanka6041

ahojte :) mam 13... pisala som si dlho s jednym chalanom zo skoly. potom sme sa dohodli, ze pojdeme von :) ale ja neviem ako to povedat mamine. prosim poradte. on ma 15, ale je slusny, viem, ze mi nic nespravi. je to asi najslusnejsi chalan co poznam :) som z neho uplne roztopena. nepije, nefajci a nenadava. poradte nejake typy ako jej to povedat. :/

Slobodna

Mama ma byt mama, aby ta ochranila a nie kamoska. Boze, takmer vsetci sme to robili, ze sme klamali, alebo zdrhli na rande a potom si to doma pekne odniesli, ale vzdy to stalo za to :) Skus jej to normalne povedat, tak ako si to napisala sem. Myslim, ze ta aj tak nepusti, lebo mama dobre vie, ze 15 rocny chalan uz rozmysla nad sexom a ty mas ruzove okuliare na ockach, co sa tyka jeho osoby.

Filip TT

Mame neklam Zuzanka. Mať mamu za dôvernú kamarátku, ktorej môžeš všetko povedať, je tá najlepšia vec na svete. Mama je najvernejšia kamarátka, ktorá Ťa nikdy neopustí a na ktorú sa budeš môcť vždy spoľahnúť. Na tomto fóre Ťa nemá nikto tak rád ako mama.

sewie

miska ti "uzasne radi"-KLAM RODICOM...vyborne! ked clovek nie je zrely na to aby si vydiskutoval ze ide na rande, tak urcite nie je zrely ani na to rande!

miska89

Ahoj, povedz jej že ideš vonku normálne s kamarátom, alebo zaklam že so spolužiakom. Si síce ešte mladá ale však prečo by si nemohla ísť von s chlapcom? :) podla mňa by to mala zobrať mamina úplne v pohode. Aj ja som v 13 tich chodila von s chlapcami, zažila prvú lásku aj ked ako napisal Filip taketo lasky dlho netrvajú :).

Mesačný princ

Súhlasím s Filipom, no na druhej strane tiež nie je dobré si odopierať lásku...hm

Treba zažiť na vlastnej koži, človek sa učí každým okamihom a ja ti to z celého srdiečka želám. Aj ja som mal 15, aj ja som zažil :) Netreba to vzdať, podľa mňa to bude úplne perfektné :)

Filip TT

Zuzanka ja som zrovna ten otec, čo má doma 13 ročnú dcéru a stále jej opakujem, že v tomto veku má na chlapcov času dosť, a aby sa nezamilovala a nerandila.

Vo vašom veku vzťahy obvykle netrvajú dlho, keď do toho dáš srdce je veľmi pravdepodobné, že zanedlho spoznáš, ako veľmi bolí rozchod.... Človek nevie tak úplne z celého srdca dôverne milovať druhého veľa krát v živote. Keď človek zažije v láske sklamanie, druhý krát už je oveľa opatrnejší a láske druhého uverí ťažšie. Chráň si svoju schopnosť milovať a veriť lásku druhému.

Tvojich rodičov úplne chápem, že majú o Teba starosť.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neignoruj! pomôž mi!☺ - Fórum - ZDRAVIE.sk