Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prasknute cievky v ociach

Slobodna

Nemas za co. Budem rada, ak pomoze. Existuju aj tobolky ocianky, no lepsia a ekonomickejsia je susena bylina, ktora sa da pouzit na obklady i caj.

Slobodna

Naozaj by som ti poradila tu ocianku. Mama mala rovnake problemy ako ty a hoci som bola voci tomu skepticka, pomohlo.
Kupis ako susenu bylinu v lekarni a obkladmi aj cajom, dlhodobejsie.
Nie je to financne narocne a ak nepomoze, urcite neublizi.

orchidejka

Slobodna
Ano oci aj palia a rezu....ja osobne si myslim a od zaciatku som si aj myslela ze su to zacervenane oci, lenze ako ni tie rozne kvapky nepomahali tak postupne od toho upustam, preto som sa chcela tu este poradit ze ake mate skusenosti

Kýčera

Nešpekuľuj, dievča, choď na očné, bo nevieš, čo Ti je, nevieš vyhodnotiť situáciu a ak budeš skúšať a skúšať, tak môžeš doskúšať a zrak si poškodiť, nerob si z očí pokusného králika! Nemusí to byť nič, môžu Ťa klamať len oči, ale oči sú oči a istota istotou. Môžeš mať aj syndróm suchého oka, a to je aj jeden zo symptómov reumatického ochorenia,...

Slobodna

Cievky v ociach prasaju tlakom. Je to priznacne napr.pri zvracani alebo pri obetiach zaskrtenia.
Rozoznas to tak, ci ta oci aj palia, rezu. Vtedy ide o zacervenane oci.
Moja mama mala podobne problemy a ocianka jej skvele pomohla.
Asi musis len skusat, co zaberie.

van Alden

orchidejka vnutroocny tlak nie je to iste ako krvny tlak. Aj ja som mal iste problemy pred niekolkymi rokmi a dal som si to vysetrit. Aj ked som to mal v poriadku. Ale clovek nikdy nevie. Ak sa to nelieci, moze to prerast v zavaznejsie problemy.

orchidejka

co sa tyka krvného tlaku tak urcite nie, ten mam skor nizky

ked ja ani neviem ci su to zacervenane oci alebo prasknute cievky, co sa tych zacervenanych - vyskusala som uz rozne cez selsilux, visine, ocutein ale nemam pocit zeby nejako pomohli, potom ked mam suche oci kvapkam hypromelozu ale stale su tam tie cervene fliaciky na ociach, preto reku ze to budu tie cievky..stale myslite ze to mam cievky? skusim ten ascorutin?

N-ika

Praskajuce cievky v oku mozu suvisiet s vysokym krvnym tlakom. Vysoky ocny tlak ma za nasledok zly odtok ocnej tekutiny, malokedy sposobuje praskanie ocnych ciev.
Liecba je bud upravenie krvneho tlaku (ak je pricinou) alebo vitaminy na podporu silnejsich cievnych stien ako je vitamic c, rutin (idealne ascorutin, rutascorbid). Ak cievy praskaju len v oku, lieci sa kvapkami s aescinom.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prasknute cievky v ociach - Fórum - ZDRAVIE.sk