Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Holenie po prvýkrát

Príspevok v téme: Holenie po prvýkrát
duoduo123

Ahojte všetci :-)
Mám pred sebou takú vec, že si idem holiť tvár úple poprvýkrát a mam nejake obavy:
Mám normálny typ pleti ale neviem či je lepe použiť penu alebo gél a po holení vodu alebo balzam akú mate chalani skúsenosť a aký mate postup pri holení a či nebudem mať vyrazky a neviem či to sám zvladnem... ďakujem za rady.. :-)

duoduo123

Miki26
Dakujem tak ja to teda skúsim iba strojcekom na vlasy uvidim či budem dobre vyzerať :-D inak trafil si aj moje meno :-)

miki26

No aj to sa môže stať, že budeš sa rezať tak ako keď ide bača Ondro na barana haha :D Holiť sa fakt nie. Osobne ja si bradu a všetko už len zastrihávam so strojčekom na vlasy. Rýchle, pekné, elegantné a netreba ani penu na holenie, žiletky a hlavne nepodrežeš sa a budeš pekne vyzerať :D

miki26

No aj to sa môže stať, že budeš sa rezať tak ako keď ide bača Ondro na barana haha :D Holiť sa fakt nie. Osobne ja si bradu a všetko už len zastrihávam so strojčekom na vlasy. Rýchle, pekné, elegantné a netreba ani penu na holenie, žiletky a hlavne nepodrežeš sa a budeš pekne vyzerať :D

duoduo123

Ja viem..ale idem to urobiť po prvy raz a neviem to.. a potom si necham to strnisko to viem že je to pekne... :-)

Slobodna

A preco sa chces uplne oholit ? Mnohi muzi si to len strihaju strojcekom prave kvoli podrazdeniu pleti a jemne strnisko, ci kratka brada je ovela viac sexy nez oholeny na detsku ritku.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Holenie po prvýkrát - Fórum - ZDRAVIE.sk