16 a ešte som nedostala pusu od chlapca

Príspevok v téme: 16 a ešte som nedostala pusu od chlapca
Lusi_16

Ahoj tak začala by som asi tým: za pár týždňov budem mať 16 (vizerám na 14) a nikdy som nedostala pusu od chlapca a ani som s nikým nechodila. Neviem či to je tým že vizerám na menej. Aj po meste keď idem tak sem tam vidím že sa nejaký chlapec za mnou otočí ale nikdy nič viac. Bojím sa že ostanem sama navždy a skončím ako stará panna s 10 mačkami. Ja viem znie to divne a smiešne ale fakt sa bojím že nikdy nestretnem JEHO. Som normálna baba ale o také dnes nie je záujem :( iba o výstrihy. Niekedy mi príde ľúto keď teraz cez leto vidím samé páry. Ak ma niekto podobný problém tak tu napíšte aby som videla že niesom jediná...

sewie

zacina mi byt zle zo spolocnosti ktora 16 rocne dievcata primeje k tomu aby si mysleli ze je to katastrofa ked este nedostli pusu? alebo 17ky ze nemaju frajera..20 rocne ze su "este" panny...he?

este ani tych 16 nemas! preco riesis?! mozno ta niekto pobozka za 5 minut! mozno o rok, mozno o dva...mozno zajtra...behom par minut sa moze cloveku zmenit cely zivot...a ty rozmyslas ze budes do konca zivota sama...juuuj...a co keby si uz tu pusu dostala?!znamenalo by to ze to je istotka ze uz sama nebudes? z akeho dovodu...?

apropo moja kamaratka dostala prvu pusu od svojho sucasneho manzela v 22 rokoch...

Severka

no a čo ja som dostala prvú pusu v 21 rokov a to nie je hanba.

V 16 som vyzerala na 11 rokov. Chalani ma nezaujímali. A nechcela by som byť ako druhé dievčatá. Že ony sexovali to neznamenalo, že musím byť ako ony. Mne sa páčili straší o 10 rokov a viac rokov chalani. A najviac sa mi vždy páčili 30 - 35 ročný.

A tak som si aj našla staršieho.

Načo zahadzovať svoje panenstvo nejakému hlupákovi ktorý si ta nikdy nebude vážiť a bude šťastný, že ta len dostal do postele a budeš jeho ďaľši bonus a ďalšie zlomené srdce. Tam mysli na školu a na chalanov kašli a potom si nájdi staršieho od teba ktorý ta bude milovať nie len kvôli tvojmu vzhľadu ale kvôli tvojim hodnotám, chybám vadám na tvojej kráse a slabostiam a bude pri tebe stáť pri najhorších chvíľach tvojho života. Láska je o obete a prijať človeka takého aký je a so všetkým. Milovať človeka a plniť mu jeho potreby. Slovo milujem ťa je veľmi silné a nepatrí do úst pubertiakom ktorý ani nevedia čo to slovo znamená a aký má dôležitý význam.

Prvý bozk si budeš pamätať do konca svojho života. Je to najíntímnejšia chvíľa a aj tá najkrajšia. A to najdôležitejšie v láske je dôvera a komunikácia a hlavne zásady. Bez toho by to nemohlo byť. Starať sa jeden o druhého , jeden o druhého mať stres či sa vráti a modlíme sa aby sa mu nič nestalo. Prajeme mu všetko dobré. Ochraňujeme ho. Láska je veľmi zložitá. Pubertiak tomu nechápe ale zrelý muž tomu dáva dôležitý význam. Preto sa mi nikdy nepáčili vrstovníci. Nevidela som v nich to čo staršom mužovi. Tú starostlivosť a pohodu.

Vzťah je aj o nezhodách a hádkach. Nie je tam len pekné. Pubertiak sa po hádke rozíde muž nie. To je veľký rozdiel. Ospravedlniť sa svojej milovanej je to najkrajšie. Priznať si chybu je to čo robí muža mužom. A hlavne skutky to je to čo robí dobré meno muža. Slová nie sú nič len namotávka.

Milujem chalana ktorý nekeca veľmi moc ale koná a vyčarí mi úsmev.

Ak s k tebe bude tvoj drahý správať ako k princeznej tak je vidieť, že ho vychovala kráľovná. Muž nikdy nesmie na ženu položiť ruku a zbiť ju. Najlepšie dievča chalana spozná keď je nahnevaný a akým spôsobom rieši problémy. Či mierne alebo agresívne. Vzťah nie je len posteľ ale aj vzťahy a spoznávanie sa navzájom.

Fleur-de-lis

no mne to príde normálne. Ak sa pohybuješ medzi dievčatami, čo od jedenástich riešia chlapcov tak asi sa ti zdá, že si jediná "divná".
Ja som dlho nechcela chlapca, aj keď páčiť sa mi páčili, ale chodiť len tak pre zábavu mi vždy prišlo akési nesprávne.
A v puberte si málokto hľadá partnera na celý život ;)
A som rada, že som mala taký postoj a nezblížila sa intímne s tuctom chalanov, kde by sa o láske kvôli veku ani hovoriť nedalo, veď to sú len také hormonálne zaľúbenia :D
Že ťa to teraz trápi je pochopiteľné. Určite by pomohlo mať aj kamarátky, čo majú hlavne iný život než ktorý sa točí okolo chlapcov...
Čím je človek obklopený ovplyvní to, čo vníma za normálne...

Panda ^-^

Mas 16 a bojis sa ze ostanes sama... To akoby si povedala, ze za 10 rokov sa v tvojom zivote nic nezmeni. Ved urcite spoznas niekoho noveho, uvidis. Nuz nezapodielaj sa takymi sprostostami a zacni radsej rozmyslat nad inymi dolezitejsimy vecami, inak ho naozaj nikdy nestretnes a tych maciek bude aj 20.

Filip TT

Chodenie nie su len bozky, ale aj starosti a niekedy aj slzy, sklamania a rozchody, chalani v tvojom veku su este nevyzreti, lahko zrania. Kludne si to mozes nechat na neskor,este si toho v zivote uzijes, uvidis. :)

Lusi_16

Slobodná to som tak nemyslela :D narážalo som na to že aby nemal v hlave nasraté a nebola by som sním iba preto že je pekný ale tak polichotilo by mi keby nejaký pohodil vlasmi čo tu budem hrať :D

Slobodna

A cim by museli pohodit, aby si z nich musela byt paf ? :D
Nepreberaj a nebud prilis narocna, chces prvy bozk a vo svojom veku este nemas vela co ponuknut.

Lusi_16

Ja si užívam život len niekedy príde táto pochmúrna chvíľka aj na mňa :D síce pár krát som sa pačila chlapcom ale mali 12-13 rokov :D Predsa v tom veku sú deti hlupučké :) a myslia si že pohodia s tou hnedou dlhou ofinkou a 15 ročná baba bude paf :D veľký omyl