Otazka iba pre chlapov - naozaj sa toho boja?

vaporwave

diviak - ja len vychádzam z vlastných skúsenosti, pre mňa je móda dosť podstatná súčasť môjho života a všímam si nielen ženy, ale aj mužov v tomto dosť a sú aj muži ktorých to v tomto tiež asi baví a vedia sa zaujímavo nahodiť :)

diviak2015

vaporware nie lebo to robila aj ked som bol inak obleceny. jedine ze by som sa podla nej tak vo vseobecnosti zaujimavo obliekal. mozno naozaj hodnoti moj styl, modu a taketo veci. vidis to

kafe

ty si iná srandistka. Akože uvedomuješ si, koľkokrát sa aj chlapi strápnili a ženy ich vysmiali? A práve preto už nie su blbí a sakra dobre si rozmyslia koho oslovia a pozvú niekam. Tá baba musí stáť za niečo, musia ju trochu poznať a vidieť/cítiť záujem z jej strany. Veď ich to odmietnutie bolí rovnako, ten hnusný trápny pocit je rovnako hnusný aj pre nich. Preto je dôležité pre baby vedieť dať najavo záujem (úsmev, pohľad a iné). Čakať, že aktívna bude IBA druhá strana a riziko strápnenia sa bude len na strane chlapov je dosť hlúpe.
Pozri, kľudne si môžeš žiť tak ako sa ti páči a nedávať najavo nič. Len sa potom nediv, že si sama. Bolo tu dosť príspevkov od chlapov, mohla si niečo pochopiť - prečo to ani pre nich neni také ľahké. Ale ty si melieš to svoje dookola- hanbíš sa, bojíš sa strápnenia ale pozvanie na kávu by si chcela. Nuž, kto sa bojí, nech nejde do lesa.

Hankka

jedenznich: Kto tu pisal nieco take? Ak mate zle skusenosti tak ma to mrzi ale toto nieje miesto pre vylievanie vasej zlosti. Ja mam 22 rokov necakam ze by som nasla chlapa v mojom veku ktory ma byt. Nikdo tu neriesi otazku byvania.

vaporwave

"A ako zena zisti ze by ju muz chcel oslovit ale hanbi sa? A co ma robit? Bez tej vety "vyzeras ze ma chces pozvat""

ale niekomu sa môže takýto priamočiarý a drzý prístup páčiť :)

diviak -keď na teba ta kolegyna tak pozerala na chodbe nemohlo to byt aj tým, že si bol nejako zaujímavo poobliekaný.. ?

mne sa raz stala taká príhoda, že som na vlakovej stanici, kde mi mama pomahala s kuframi, som sa usmievala kvôli niečomu o čom sme sa rozprávali a môj pohľad zablúdil k jednému chlapcovi (ale stále som mala ten úsmev)- ten potom neskôr ked som už nastupovala do vlaku sa pri nás zrazu objavil a pomáhal s tým kufrom, bolo z neho cítiť také nadšenie :))

dvojpes

tak iste, clovek ide s kozou na trh a to nebyva vzdy prijemne.
ale podla mna je to skor otazka skusenosti, ked uz clovek nejake ziska, tak vie lepsie odhadnut svoje sance.
ja uz v mojom strednom veku by som s tym problem nemal.

jedenznich

ano je dosť pravdepodobné že chlapi strácajú náladu osloviť ženu. lebo skôr alebo neskôr sa priamo alebo všelijakými okľukami tá žena dopracuje k otázke či má chlap byt a kolko zarába. a vzhľadom ku bytovej situácii na sk ked veľa ľudí nie iba chlapov aj žien nebýva vo vlastnom je to patová situácia. a tak radšej tí chlapi hladú len babu na sex a dúfajú že vtedy od nich byt pýtať nebude alebo sú radšej sami. a ženy sa na oplátku sťažujú že chlapi chcú len sex a sú nezodpovední alebo nemožní a nie sú na rodinu. to že samé nebývajú vo vlastnom neriešia lebo ved chlap musí zabezpečiť všetko. žena len sedí kritizuje a čaká na pečené holuby ako padnú z neba. a ked žena má vlastný tak je jedna z mála ktorá si na to sama zarobila skôr výnimka alebo sa dostala k nemu cez rodinu ako slepé kura k zrnu. tá výčitka že je chlap nemožný alebo mamičkin maznáčik /ked býva iba s otcom je čo ?/ je taká manipulatívna technika ako nepovedať že: "ja tiež nemám vlastný lebo neviem ako sa k nemu dostať a nemám na to prachy a jedinú možnosť vidím v tom že sa dobre vydám".
teraz môžeme diskutovať reálne dámy