Otazka iba pre chlapov - naozaj sa toho boja?

kafe

Hankka, riešenie je jednoduché. Oslovíš a pozveš chlapca niekam ty. Prípadne, ak nechceš byť tak brutálne iniciatívna :D môžeš dotyčného posmeliť úsmevom, vetou: - mne sa tak zdá, že ma chceš určite niekem pozvať! ale asi sa mi to fakt iba zdá - to boli dve vety ale nevadí :)

iba_tak

Ja som skúsil takto osloviť cca. 10 žien. Vždy bola odpoveď nie. Takže človeka to prestane baviť zo seba robiť šaša. Nemá to žiaden význam, pretože šanca je fakt malá. Myslím, že nato aby žena povedala áno, musí byť otvorená príležitostiam, alebo jej v krvi musí prúdiť dostatočný hormonálny koktail. Veľa ich povie nie už len z princípu, aby nevyzerali samé. Neskôr som dospel k názoru, že to nemá význam, nakoľko nemáš ani najmenšie potuchy za kým ideš (občas sa stáva, že do kým netvorí ústa, javila sa príslušná dievčina ako zaujímavý objekt). Ak sa pozriem na to z mužskej stránky, tak dotyčný by za vyhliadnutým objektom nemal ísť s myšlienkou, že musím zabodovať a okúzliť, ale byť prirodzený a nečakať hneď od toho niečo viac. Ak máš niekoho stretnúť a zamilovať sa, tak sa to stane a ak nie zbytočne to siliť.

van Alden

Mesačný princ má pravdu. V dnešnej dobe sa ťažko dá nájsť žena, ktorá by vôbec zato stála. Všade samá faloš, klamstvo a povrchnosť. Doby je taká, že povrchné a plytké ženy sa veľmi prehodnocujú vo svojich očiach a idú zväčša len s prachatými vagabundmi. Hlavne tie pekné a potom sa čudujú, že sa ku nim správajú ako k handre, keď ich opotrebujú. A tie, ktoré naozaj stoja zato, lebo majú inteligenciu, empatiu a nie sú skazené dobou, tie zväčša naozaj sú nedostupné, lebo tie zas nechcú nejakého gaunera a dlho si vyberajú. Ja napríklad vôbec nemám problém hocikoho osloviť, alebo sa s hocijakou ženou pustiť do reči. Ale to ešte neznamená, že s každou niečo chcem mať. Preto tá otázka možno ani nie je moc presná. Lebo nie každý muž, čo sa prihovorí, musí automaticky niečo chcieť a nie každý, ktorý neosloví, to robí zo strachu.