Manžel ma nemiluje.

Filip TT

liberta25 Prepac, ale tieto tvoje romanticke reci su mimo beznu realitu. Si vobec v manzelstve? Ako dlho? Manzelska laska je predovsetkym rozhodnutie, chcem a preto milujem, nie ze milujem a preto chcem.

liberta25

vebe, prepac, ale ta tvoja fararska prednaska.. som veriaca, ale to je trochu moc. a ked uz, spominas len same sluby a povinnosti.. este raz a naposledy. muz a zena maju byt spolu z lasky, z lasky sa ma narodit dieta atd.. tu to chyby, takze rozvod je uplne namieste.

vebe

Pri prvom probleme si bezradna.To ako si pripravne na zivot? Ako chces riesit velke a male problemy co kazdodenny zivot prinasa? A uistujem ta, ze problemy male ci velke prichadzaju upkne kazdy den a uplne kazdy den ich musis riesit, hlavne ked su deti, nemozes hned mysliet na otravu. Musite sa porozpravat, vsetko ma vzdy nejaky dovod. Mozno ma nejaky problem a ty, jeho manzelka to ani nevies. Ty vies co si vlastne slubovala, ked si sa vydavala? Ty vies vobec co znamena uzavriet manzelstvo. Co vsetko ludia musia preskakat spolu, problemy s detmi, choroby, problemy v praci, nezamestnanost, malo penazi a co ja viem co a vydzia spolu, lebo komunikuju a hladaju riesenia.Nelutuj sa a najsi sposob ako sa otvorene, bez hnevu, bez obvinovania porozpravat

liberta25

Filip a to akoze jej chces nahovorit, ze po rozhovore ju zacne milovat? teda ak debata bude mimo telky.. alebo, ze sa maju rozumovo dohodnut, ze ostanu spolu? a to ma vyznam? myslim, ze ani pre jedneho.. ak nie je laska, nie je nic.

Filip TT

pocuj omnia, vy ste este mlade manzelstvo, s tym sa este da dobre pracovat, nemate este nic zazite, ziadne stereotypy.

Musite sa o tom porozpravat. Ale nie tak, ze pri televizory alebo pri jedle.

Musi byt jasne ze sa jedna o nieco mimoriadne. Proste klucova porada ako dalej s manzelstvom.

Povedz manzelovi, ze chces takyto rozhovor a ze chces aby mal vtedy cas len na toto.

Si ten cas dohodnete a sadnete si ku stolu alebo na sedacku.

Sadni si oproti nemu a oslov ho menom opytaj sa ho: X, vyhovuje ti takyto sposob manzelstva aky zijeme? Nechcel by si mat pokojne manzelstvo, v ktorom by som Ta mohla milovat? Si stale podrazdeny, netrapi Ta volaco? Atd.

Dolezite je, aby si sa v prvom plane NESTAZOVALA, to len vzbudis podrazdene a obranne reakcie, ale aby si sa pytala, ake manzelstvo chce on a z toho vychadzaj.

Napis, ci to vies urobit.

Unwanted

kvoli chlapovi sa zabijat? prestan prosim ta, taky chuj ti za to nestoji, mali ste sa bud spoznavat dlhsie alebo sa radsej vobec nebrat. V dnesnej dobe sa ludia (hlavne tí slavni) poznaju tak 5 mesiacov a uz sa idu brat, co ja moc nepochopim, neviem ako u vas. A potom ich manzelstvo skonci a pride dalsie a tak sa to opakuje dokola.

Mesačný princ

? ak ťa nemiluje, tak ťa nikdy nemiloval. Láska nikdy neskončí. Ale to, že ste sa vzali nepochopím...omg