Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Má novú a ja mu stále volám - je to trápne?

Príspevok v téme: Má novú a ja mu stále volám - je to trápne?
lujza222

Ahojte, chcela by som sa poradiť o radu. Mala som priateľa s ktorým sme sa pred rokom rozišli. vzťah trval 3 roky. problem je v tom, že on si mesiac po rozchode našiel novú priateľku, ktorá sa k nemu naťahovala a teda býva s ňou. Ja ked som sa to dozvedela, začala som mu hrať na city s tým, že som čakala, že sa ešte ku mne vrati. vlastne doteraz mu vypisujem na fb, sms, volam a pod. on sa tvari akoby na mna nezabudol este, stale mi hovori ako ma miluje a ze s nou je len z trucu, avsak ona sa zamilovala a nechce jej ublizit.. je to podla vas velmi primitivne spravanie sa ked mu volam, pisem a pod. a pritom niekedy ked mu volam tak ju aj pocujem ako sa ho pyta s kym vola.. Dakujem za reakcie.. baby zhadzovali by ste sa takto?

Fleur-de-lis

keďže s ňou býva, tak asi nie ste násťroční, len to správanie vás oboch ešte ostalo na tej úrovni. To nemyslím ako urážku, na zemi je celkovo málo dospelých ľudí :-/
Záleží čo od života a od seba očakávaš. Ak ti také správanie (tvoje vyvolávanie hoc má priateľku a jeho vraj trucovitosť) pripadá ako niečo čo vnímaš že je v poriadku pre dospelé osoby, no tak pokračuj... Aké následky to prinesie alebo už prináša zažiješ aj sama.
A ak vnímaš, že to je správanie veľmi nevyzretých ľudí, no tak vieš, že je lepšie ten vzťah ukončiť alebo zmeniť spôsob riešenia...
A osobne, ja by som tak nikdy nevyvolávala. Nie som typ človeka, čo si myslí, že vháňanie chlapa do vzťahu bude mať v dlhšom kontexte dobrý koniec.

Janno82

lujza222 tak to, čo si písala vo svojom poslednom príspevku, mi do istej miery vykresľuje to, akí sú vlastne dnešní ľudia, ako sa správajú vo vzťahu, že je u mnohých ľudí veľká absencia tolerancie a pochopenia a že keď sa vyskytne nejaký problém vo vzťahu, väčší či menší, je pre mnohých ľahšie ten vzťah zahodiť, ako na ňom trochu popracovať, či niečo vydržať. Pretože vzťah nie je len o tom, keď sa darí a keď všetko ide dobre, teda aspoň podľa mňa.
Ťažko je to takto hodnotiť a nechcem sa nikoho dotknúť, ale tvoj priateľ mi pripadá ako čistý sebec. Myslím, že pre teba určite nebola prednejšia strýkova žena, ale je pochopiteľné, že si chcela pomôcť rodinnému príslušníkovi tým, že sa o neho budeš starať a určite by to netrvalo večne, akurát, ako si napísala, by ste mali za tú dobu na seba
s priateľom menej času, ale myslím, že aj to by si dalo zvládnuť. To, že sa s tebou kvôli tomu rozišiel ukazuje, aký má charakter. A nebol pre neho problém si už po mesiaci nájsť a nasťahovať k sebe inú, aj keď ju v podstate asi vôbec nemá rád. A teraz nevie, ako by z toho vycúval, alebo možno je mu tu aj do istej miery jedno.
Je pochopiteľné, že ti chýba, aj to že ho máš stále rada, ale do istej miery je pravda, ako ti to napísali aj iní a vieš to aj ty sama, že sa zhadzuješ, keď to riešiš takto. V prvom rade by si to mal dať do poriadku on a rozhodnúť sa, s kým chce vlastne byť.
Je dosť smutné, aspoň teda podľa mňa, že väčšinou takýto muži majú u žien úspech, nemajú problém si raz-dva nájsť za predošlú partnerku náhradu aj x-y krát a tie dotyčné ženy sa ešte kvôli nim trápia. Taký je môj názor.

zuzi74

lujza skus si to obratit opacne. Ty by si si nasla po rozchode noveho priatela, ktoremu by zacala vyvolavat a pisat jeho byvala priatelka. Ako by si sa asi tak citila?

lujza222

ja 23 a on 27. a rozchadzali sme sa kvoli tomu, ze som sa musela starat o znamu ktora ochorela a menej som sa mu venovala.. on to nevedel rozdychat, ze mi je strykova zena vraj prednejsia ako on.. ale nastastie teta je uz v poriadku

malazena

nechapem preco ste sa teda rozchadzali??? ked ty si mu hned nato zacala hrat na city a myslela si ze sa k sebe vratite, ja som myslela ze on ta nechce a ty ho otravujes ale on ta miluje? to nechapem vobec...kolko mate rokov?

lujza222

liberta, to ozaj myslis vazne?? lebo raz nahodou som stretla jeho kamarata na kofole v jednom bufete a sme sa bavili aj o byvalom a akoby mi ten kamarat celu dobu chcel povedat, ci mi nieje trapne vyvolavat mu ked ma inu..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Má novú a ja mu stále volám - je to trápne? - Fórum - ZDRAVIE.sk