všetci si myslia že som teplý...

Príspevok v téme: všetci si myslia že som teplý...
neviemco

Ahojte :-)

Som dospelý 20 rocny chalan a už od puberty mam s tymto problem.. Na výzor vyzeram uplne normalne, ako ostatní chalani v mojom veku, obliekam sa normalne tiež a som heterosexual a velmi sa mi pačia dievčata, lenže spolužiaci a ostatni ludia ktorych poznam si myslia že som teplý a pačia sa mi chlapci a to popieram lebo to nie je pravda... kôli tomu nemam ani kamošov ani priatelku lebo su o tom presvedčený a ja neviem ako im to mam vysvetliť...
A to že o seba viac dbám ako účes, zo zdravotnyvh dovodov občas navštevujem kozmetičku, cvičim a celkom rad nakupujem oblečenie pretože sa mi páči pánska móda a to že chcem vyzerať pekne nemôže to byť dovod nato, nie som jediny a to nie som ani metrosexual pretože tí to z krašlovanim prehaňajú.. možete mi pomôcť?? Alebo ako ich mam presvedčiť hlavne dievčatá ktoré ma odmietajú..

neviemco

Ja som vedel že to je problem že sa snazim o seba starať, ale aj muži by sa mali o seba dbať ja sa to posnažim zmierniť, len musim viac cviciť a naberať...aj ked si myslim ze nazor ludi nezmenim a to mi je luto..

Snubenica02

Preco by mal byt taky divny, metrosexual a narcis? Pise, ze ku kozmeticke chodi zo zdravotnych dovodov. Takze to by sme mali, nech uz su akekolvek - necitala som diskusiu. A ze cvici ci nezanedbava sa v hygiene je predsa samozrejmost, ba dokonca ziaduce, nie? Co ma chodit ako anorekticky bezdomovec?

marisol95

o jojoj,niečím to tu zaváňa....ked tak silou mocou chceš byť pekný.poznám okolo seba množstvo chlapov a ani jeden netúži byť pekný,iba sa primerane o seba stará,ty nadmerne.
a v živote som nepočula chlapa ozajstného povedať,že chcem byť strašne pekný,ako sorry,ale..toto s niečím hraničí.to je výsada ženy,v divnej dobe to asi dnes žijeme.
áno,je iné, primeraná starostlviosť,sem tam nejaká voda po holení,nejaký sprej, kupelka večer,sprcha,nič neprehánať,žiadne gély na vlasy,žiadne výrazné oblečenie,žiadne pílingy,kozmetiky a neviem čo všetko,to nerobia ani mnohé ženy.a prečo by to mal robiť chlap?to sa mi zdá akési divné,si fakt metroš a narcis :)nič v zlom,ale je to tak.

Radoslava123

Intrigáni sú podľa mňa jednoznačne, ale jednoznačne najhorší ľudia na svete a dokážu veľmi ublížiť, ale takmer niet spôsobu, ako sa proti nim brániť. Každému, kto klame a intriguje, sa uverí. A každý, kto intriguje, je v skutočnosti obyčajný primitívny, hlúpy a zakomplexovaný chudák, ktorý tomu, o ktorom šíri intrigy, niečo, čo on sám nemá, veľmi, ale veľmi silno závidí, až ho z tej závisti nenávidí a najradšej by ho zo sveta zniesol, ale to neprizná pred ľuďmi. Čo z toho vyplýva? Škaredí chalani ti závidia, že ty si pekný. Ty na sebe makáš a oni nie, ale chceli by mať bez práce koláče. Chceli by, aby sa pekné baby točili okolo nich, ale vedia, že v porovnaní s tebou nemajú u tých báb šancu. Tak teda začnú tým babám rozprávať, že ťa videli vtedy a vtedy tam a tam, v takom a takom gay bare, gay klube na takej a takej diskotéke, ako si sa bozkával s chalanom, ako ste si obchytkávali rozkroky, a tak ďalej. Každé ľudské ucho sa poteší, ak začuje pikošku, ale hlúpy človek sa nezamyslí nad tým, či je tá pikoška naozaj pravdivá, alebo je to len bohapustá lož. Múdra žena sa na tých, čo toto o tebe tvrdia, bude pozerať ako na klamárov a na teba ako na nevinného človeka a normálneho heterosexuála. Hlúpa žena sa na klamárov a intrigánov bude pozerať ako na hrdinov a na teba ako na gaya. Tak snáď by si nechcel mať hlúpu ženu. Nechaj hlúpe ženy, nech si vo svojich hlúpych hlavách myslia o tebe, čo len chcú. Keby si sa ich snažil presvedčiť, aby si začali myslieť niečo iné, tvoja snaha by bola márna. Intrigánovi sa teda uverí, ale pravdovravnému človekovi sa neuverí. A to je to smutné. Myslím si, že by ti mohlo pomôcť, keby si sa odsťahoval do iného mesta, prípadne aj do zahraničia. Keby si zrušil profil na FB a keby si si skúsil po odsťahovaní sa z mesta vymazať zo života klamárov a intrigánov, ale aj tých, ktorí im uverili. Ver, že ti bolo súdené nájsť lásku - dobré dievča, ale možno až neskôr. Napríklad ak teraz študuješ na VŠ a nemáš možnosť z mesta, kde bývaš, odísť, tak až po skončení školy, keď sa ti podarí odchod z mesta, podarí sa ti nájsť si aj dievča. Dovtedy sa venuj naplno štúdiu a uč sa cudzie jazyky, lebo práve tie sú vstupnou bránou do života, aby si si jedného dňa vedel nájsť dobrú prácu. Ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré. Je zle, že ti terajší spolužiaci takto ubližujú a odháňajú od teba dievčatá. Predstav si, že im už nebudeš venovať ani jednu myšlienku. Vyprázdniš si myseľ a nasťahuješ si do hlavy taliančinu, španielčinu, angličtinu, nájdeš si kamarátov cudzincov, s ktorými sa budeš stretávať a po anglicky rozprávať. Budeš síce školu flákať na E-čka, ale pozerať kopu anglických, talianskych a španielskych stiahnutých filmov a aj videá na Youtube v týchto jazykoch. PO skončení školy budeš ovládať aktívne tri svetové jazyky, zamestnáš sa v dobrej firme, budeš mať super prácu a skvelé finančné ohodnotenie. Aj za cenu toho, že si si v čase chodenia na VŠ neužíval s dievčatami. A tí, ktorí si užívali s dievčatami, budú mať akurát pohlavné choroby, v hlave nasraté, aktívne nebudú ovládať ani jeden svetový jazyk a ak sa im cudzinec na ulici prihovorí po anglicky, nebudú schopní ani len odpovedať na pozdrav, nie to ešte aktívne v troch svetových jazykoch komunikovať. A ty budeš mat nielen krásu, ale aj múdrosť a peniaze a ktorá baba by v dnešnej dobe odmietla pekného, múdreho a dobre zarábajúceho muža? Ani jedna. Síce si si v čase VŠ-šúdia neužíval s dievčatami a nemal si sex s každou ako oni, ale tebe stačí jedna, s ktorou si založíš rodinu a budeš s ňou šťastný. O teba bude stáť každý zamestnávateľ a každá žena, o nich žiadny zamestnávateľ a žiadna žena. Takto sa karta obráti. Takto im osud vráti to zlé, čo ti spôsobili. Nemysli na pomstu. Osud sa im pomstí. Len to ešte pár rokov potrvá. A potom ty budeš ten šťastný a oni budú tí nešťastní a možno aj chorí. Ak si študent, alebo sa rád učíš, pozri si túto stránku: www.ako-sa-naucit-skor.com

Panda ^-^

Mozno to je aj tvojim hlasom, mozno spravanim. Skus sa ich teda na to opytat, ze preco si to o tebe myslia, inak sa to asi nikdy nedozvies.

Panda ^-^

Ak sa chce chlap o seba starat, to este neznamena, ze musi byt hned zozenstely. Su muzi, ktori su uz od narodenia taki, ako tuto - neviemco - a ostatni ludia to nechapu a hned si jeho spravanie vysvetlia po svojom - gay. Nepoznam ta osobne, neviem ani ako sa spravas, ako sa javis svojim vyzorom a spravanim, takze ti neviem ani moc poradit. Skus teda nabrat svaly a ak sa nic nezmeni, tak aspon tu priatelku si najdi z ineho mesta. Nejdem ti radit aby si sa zmenil kvoli ludom, ktori nechapu, ze aj muzi sa mozu o seba starat trochu viacej ako je ta slavna norma v spolocnosti.

neviemco

jdjdjxjsk

To sa snazim nabrat hmotu ved koli tomu som sa nato dal len je a stym problem...musim byt trpezlivy, a nosim kratke vlasy dlhe nemam... A co sa tyka nakupovania tak to som uz tiez obmedzil..ja to riešim tento problem ale stale nič stale mi to je vyhadzovame na oci, ze som teply...a som tam kee vzdy

Slobodna

No dobre, ale na co chces vyzerat k svetu, ked to zeny az tak nepritahuje ? Sam pre seba ?
Ci chces ci nechces je to trosku zozenstele spravanie.
Bud sa s tym zmier, ze to okolie tak vnima, alebo ak ti na tom okoli tak zalezi, tak sa mu trosku prisposob.