Miluje dvoch,nevladzem s tym žit

Príspevok v téme: Miluje dvoch,nevladzem s tym žit
Asamova žena

Mam priatela,3roky,po roku chodenia som spolznala ienho muza,boli sme len kamarati no neskor ked sa so mnou priatel rozisiel na par mesiacov som si zacala s tym kamaratom,trvalo to len chvilu no neskor som sa zase vratila k priatelovi a sme spolu dodnes. Milujem ho,spravim prve aj posledne čo bude chciet,ale stale mam v mysli a srdi toho kamarata,lubim aj jeho. Chýba mi. Viem že si mam vazit co mam,aj si to važím ale citom nijak nejde rozkazat.. čo mam robit ?

Adamova žena

Presne,kto nezažil nepochopí.
Je to tažké no musím sa s tým nejako popasovat ... ale dakujem za radu Mesačný princ :)

Mesačný princ

Kto nezažil na vlastnej koži nepochopí... Aj ja som sa v živote ocitol vo veľmi ťažkých chvíľach, no napriek tomu som vždy vedel koho milujem naozaj.

Kľudne môžeš milovať dvoch ľudí ale len srdiečko ti napovie ktorou cestou ísť a ktorého z nich si vybrať.

Myšlienok sa nezbavíš, možno si skús povedať sama pre seba, že to všetko bol osud a niečo ťa to malo alebo má naučiť. Milovať ho neprestaneš ale dôvody prečo si si sa vrátila k bývalému ti isto napovedia viac.

Nesúdim ale neviem ti inak poradiť.