Starší muž, mladá žena

Príspevok v téme: Starší muž, mladá žena
D0LLY

Ahojte,
v poslednej dobe sa stretávam so starším mužom (ja 25, on 49). Poznáme sa už zopár rokov, no nechodievali sme spolu von, no posledné obdobie sa stretávame a ja si uvedomujem, že si perfektne rozumieme. Neviem si pomôcť, ale veľmi ma priťahuje. On je rozvedený a mám pocit, že na ženy už zanevrel. Nehľadám vzťah ani nič vážne, no chcela by som naše kamarátstvo posunúť aj ďalej, do intímnejšej zóny a nechať tomu voľný priebeh. Nie som však zvyknutá baliť mužov a obávam sa, že dievča v mojom veku mu môže pripadať ako dieťa a nie ako sexuálny objekt. Myslíte si, že muž v jeho veku by odolal mladej žene? Všade totiž čítam, že mladšia žena je snom každého staršieho muža, no z neho mám skôr zmieśané dojmy

keny

zabav sa, sklam sa a nájdi si seberovného. ak je taký zrelý, vieš sa s ním priamo porozprávať o tvojej nákonnosti. v opačnom prípade mu daj ruku na tu jeho letmo... zabav sa, sklam sa a nájdi si seberovného.

Slobodna

Skus sa ho pri rozhovore letmo dotknut, myslim skor ruku na chvilu polozit na jeho a povedat mu, ze ti je s nim dobre. Uvidis podla reakcie.

D0LLY

keny, riešiť ako?
Slobodna...skôr myslím, že nevie..bojím sa mu to dať najavo, neviem ako mu to naznačiť..máš nejaké typy?

Slobodna

Nie je lahke najst cloveka, s ktorym si rozumies. Ak ti je s nim dobre, nic ine neries. Buducnost sa aj tak vzdy vyvinie ako sama chce. Nejde si ju nalinajkovat, korigovat ako chceme.
On o tvojom zaujme o neho ako muza vie alebo aspon tusi ?

keny

tak ti pravdepodobne čiastočne nahrádza aj otca. nie si prvá, ani posledná. ale myslím si, že to treba riešiť... časom určite.

D0LLY

keny, áno a stále mám..viem, že to značne ovplyvňuje vzťah ženy k mužom..doposiaľ som však ku starším neinklinovala

D0LLY

Milí poradcovia :) ďakujem vám za všetky vaše postrehy a rady, nad každou jednou premýšľam a beriem ju do úvahy. Chcela by som však uviesť veci na pravú mieru, padli tu totiž tvrdenia, že mladé idú za staršími kvôli majetku..nuž asi aj idú vidíme to všade. Ja však nepotrebujem drahé dary a nóbl hotely, reštaurácie, v mužovi nevidím peňaženku. Môj objekt záujmu sám veľa nemá, z toho čo zarobí ledva vyžije. Myslíte si, že som spokojná s tým, že ma priťahuje starší? Desí ma to, nechcem aby to tak bolo, sama som nikdy nerozumela takým vzťahom, lenže deje sa mi to, živelne ma ten muž priťahuje a neviem ho dostať z hlavy, dennodenne na ňho myslím.. Cítim sa s ním proste skvele, ale sama si uvedomujem, že to nemá perspektívu, preto nechcem vážny vzťah a nad deťmi ani neuvažujem, ja sa ešte usadiť nechcem :) Čo sa týka teórie, že za staršími idú neatraktívne ženy tak to sa ma myslím tiež netýka, nechcem aby to vyznelo namyslene len píšem ako to je, mám rôznych nápadníkov, muži ma kade tade oslovujú, mám u nich úspech, lenže..sú to muži v mojom veku a ako už bolo v jednom trefnom komentári spomenuté, títo si zväčša vážiť ženu nevedia a už ma to s nimi omrzelo.. v poslednej dobe pozorujem, že si s nimi ani nemám čo povedať, zatiaľ čo s týmto mojim objektom záujmu prekecáme celé hodiny..

Slobodna

To nie je vek a ani peniaze, co nas na starsich muzoch pritahuje, ale dusevna zrelost a rozhladenost. Ako bolo by fajn ak by taki boli uz 30 rocni muzi, no je to skor vynimka. Obidve totiz ziskavaju az vekom a zial zeny dusevne dospievaju skor a muzi neskor. Okrem toho je na starsich muzoch pritazlive aj to, ze este maju nejake hodnoty a slusne uctive spravanie voci zenam a neboja sa ho prejavit. 25 rocny vekovy rozdiel aj mne pride cez, no zial to co som opisala sa malokedy najde u mladsich muzov. Ak ta dokaze v jeho veku sexualne pritahovat, tak sa nemusis byt, ze naopak by tomu tak nebolo.